Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
május
HKSCPSV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• "Állítsuk meg az elhízást!" Prevenciós Platform Kerekasztal Konferenciája címmel kerül megrendezésre.Időpont: 2025....>> Magyar Táplálkozástudományi Társaság hírei
[ 2025.05.05. ]
• Ingyenes konzultációs lehetőségek a Cukorbeteg Egyesületek Országos Szövetsége jóvoltából, a Magyar Hypertonia Társaság közreműködésével a Magas Vérnyomás...>> Magyar Hypertonia Társaság - laikus hírei
[ 2025.05.05. ]
• Kedves Kollégák!Örömmel hívunk mindenkit  a Semmelweis Egyetem Intenzív Terápiás Klinika szakmai...>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.04.30. ]
• Kedves Kollégák! Ahogy már korábban jeleztük, a Magyar Belgyógyásztársaság Dunántúli Szekciójának 62. Vándorgyűlését a...>> Magyar Belgyógyász Társaság hírei
[ 2025.04.30. ]
• Tisztelt kollégák!Elérhetővé váltak a 2025. évi Korányi Sándor Hipertónia Nefrológia Nap előadásai.Megtekintésükhöz, kérjük >> Magyar Hypertonia Társaság hírei
[ 2025.04.30. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ] 
 
Magyar Dermatológiai Társulat
MDT Tavaszi Tudományos Nap - Bőrpatológia klinikopatológiai szemlélettel - utólagos megtekintés és regisztráció lehetséges!
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.04.25.Rendezvény vége: 2025.05.30.
Helyszín: 1123 Budapest, Nagyenyed u. 8-14., Johnson & Johnson Akadémia
A rendezvény Web oldala: https://mdt.icongress.hu/
Kedves Kollégák!
A Magyar Dermatológiai Társulat 2025. április 25-én tartott Tavaszi Tudományos Nap 2025 – Bőrpatológia klinikopatológiai szemlélettel témában rendezett előadásai 2025.06.05-ig visszanézhetők a rendezvény weblapján, valamint az akkreditált rendezvényünk előadásaihoz kapcsolódó tesztsor is kitölthető. <<
 Amennyiben elmulasztott regisztrálni, úgy most, 2025.05.30-ig ezt még lehetősége van megtenni.
 Üdvözlettel: 
a Szervezők
______________
Regisztrálni 2025.04.18-ig lehet a rendezvény weboldalán.

Kedves Kollégák!

A Magyar Dermatológiai Társulat 2025. április 25-én szervezi az MDT Tavaszi Tudományos Nap rendezvényét.

A továbbképző rendezvény témája Bőrpatológia klinikopatológiai szemlélettel. A témában előadóként felkért szaktekintélyek ismertetni fogják a bőrpatológiai alapfogalmakat, vizsgálómódszereket, emellett kórkép specifikusan előadások fognak elhangozni az autoimmun hólyagos betegségek, gyulladásos bőrbetegségek, benignus és malignus daganatok hisztopatológiai vonatkozásairól.

Az eseményt személyes megjelenéssel tervezzük megrendezni a rezidensek részére, Budapesten, a Johnson & Johnson (volt Janssen) Akadémián. Az elmúlt évekhez hasonlóan a tudományos programba online bekapcsolódási lehetőséget biztosítunk a szakorvos kollégák számára is. Tudományos rendezvényünkre minden rendezett tagdíjjal rendelkező MDT tag szakorvost is várunk online a rezidensek mellett. A tudományos előadások rögzítésre kerülnek, és a rendezvényt követően visszanézhetőek lesznek.

A részvétel a regisztráció pillanatában tagdíjhátralékmentes (2025-re és öt évre visszamenőleg rendezett tagsági díjjal!) MDT tagjaink számára ingyenes. Regisztrálni 2025. 04.18-ig lehet a rendezvény weboldalán.

Rendezvényünk akkreditációs pontértéke 12 pont, melyet sikeres tesztkitöltést követően jóváírunk regisztrált szakorvos résztvevőink számára. A rezidensek a teszt kitöltése után a részvételről igazolást kapnak, mely a szakképzésük kötelező elemei között kerül elszámolásra.

Szeretettel várunk mindenkit 2025. április 25-én az MDT Tavaszi Tudományos Nap rendezvényén!

Dr. Varga Erika, tudományos szervező
Dr. Kuroli Enikő, tudományos szervező
Prof. Dr. Wikonkál Norbert, MDT elnök
Dr. Csoma Zsanett Renáta, MDT főtitkár
Prof. Dr. Remenyik Éva, MDT Szakképzési Operatív Team vezetője
 
Magyar Stroke Társaság
A Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Helyszín: Győr, ETO Park Hotel
A rendezvény Web oldala: https://www.altagra.hu/stroke-2025/
Kedves Kolléga!
Örömmel értesítjük Önt, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája 2025. szeptember 11-13. között Győrben kerül megrendezésre.
A hagyományoknak megfelelően, a konferenciával párhuzamosan rendezzük a Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlést, szintén Győrben.
A 2025-ös esemény helyi szakmai főszervezője Dr. Csányi Attila PhD, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház neurológiai osztályának osztályvezető főorvosa.
Örömmel értesítjük, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. Kongresszusa és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. Konferenciája és a IX. Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlés közös regisztrációs felülete megnyílt!
Nagy szeretettel várunk minden stroke ellátás iránt érdeklődőt 2025. szeptemberében Győrben!

Az online regisztrációs- és absztraktfeltöltő felületen várjuk jelentkezésüket és a tervezett előadásaik bejelentését mind a Kongresszusra, mind a Vándorgyűlésre!

A kongresszus honlapját ITT, a szakdolgozói vándorgyűlés honlapját pedig ITT érhetik el.
 
Üdvözlettel,
Ihász Kata, Gyurina Dóra, Ádám Barbara
konferencia titkárság
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Magyar Hypertonia Társaság 32. kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
 
Magyar Hypertonia Társaság
Magyar Hypertonia Társaság XXXII. Továbbképző Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Helyszín: Siófok, Hotel Azúr
A rendezvény Web oldala: https://hypertension.hu/mht2025
Fontos határidők:
- Szállás díjának befizetési határideje: Hotel Azúr: 2025. június 30.; A többi szálláshelynél: 2025. augusztus 8.
- Az absztrakt beküldés határideje: 2025. június 1.
- Kedvezményes regisztráció fizetési határideje: 2025. június 30.
- Részvétel lemondási határidő: 2025. szeptember 1.
- Online jelentkezési határidő: 2025. szeptember 4.
 
Magyar Sebész Társaság
Európai Coloproctológiai Társaság (ESCP) évi kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.10.Rendezvény vége: 2025.09.12.
Helyszín: Franciaország, Párizs,
Tisztelt MST Tagság!

Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy idén az Európai Coloproctológiai Társaság (ESCP) évi kongresszusa Párizsban kerül megrendezése 2025. szeptember 10. és 12. között, melyre az abstract leadási határidő 2025.április 18.

Az idei kongresszus ún. „Tripartite Colorectal Meeting 2025” keretei között kerül megrendezésre amerikai, európai és ausztrál coloproctológiai társaságok közös részvételével (American Society of Colon and Rectal Surgeons, Association of Coloproctology of Great Britain & Ireland, Colorectal Surgical Society of Australia and New Zealand, European Society of Coloproctology, Royal Australasian College of Surgeons, Colon and Rectal Surgery Section, Royal Society of Medicine, Section of Coloproctology).

Minden MST tagot buzdítunk a kongresszuson való részvételre illetve ezzel egy időben az ESCP-be tagként történő belépésre. Az ESCP tagsággal nemcsak kedvezményes kongresszusi regisztráció jár, hanem

                - Automatikus ingyenes tagság az ESSO-ban
                - Ingyenes hozzáférés a Colorectal Disease folyóirathoz
                - Számos szakmai anyaghoz (guideline, video, korábbi kongresszusi anyagok) való szabad hozzáférés
                - Az ESCP vezetőségében, szakmai munkacsoportjaiban való aktív részvételi lehetőség 
                - Nemzetközi coloproctologiai szakvizsgához (EBSQ) számtalan szakmai háttéranyag, oktatóanyag elérhetősége.

linkek:

https://www.escp.eu.com/conference-and-events/tripartite-colorectal-meeting-2025


https://www.escp.eu.com/members/sub-about-membership


https://www.escp.eu.com/members/join


Üdvözlettel:

Dr. Bursics Attila
az MST elnöke   

Dr. Ábrahám Szabolcs
ESCP National Representative
MST Coloproctológiai Szekció elnöke


 
 

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ] 
 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Nephrologiai Társaság
59th Annual Meeting of the European Society for Paediatric Nephrology (ESPN)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.10.07.Rendezvény vége: 2027.10.08.
Helyszín: Italy, Florence,
A rendezvény Web oldala: https://www.espn-online.org/latest-espn-meeting/
 
Magyar Dermatológiai Társulat
WCD 2027 - 26th World Congress of Dermatology (Guadalajara, Mexico, 2027.06.21-27.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.06.21.Rendezvény vége: 2027.06.26.
Helyszín: Mexico, Guadalajara,
A rendezvény Web oldala: https://www.wcd2027guadalajara.org/
Dear Esteemed Colleagues and the Dermatological Community,

On behalf of the Mexican Academy of Dermatology, the Mexican Society of Dermatology, the Mexican Society of Dermatologic Surgery & Oncology, the Mexican Society of Dermatological Cosmetic and Laser, together with all the countries of Latin America, we are proud to announce that the 26th World Congress of Dermatology will be held in Guadalajara, Mexico, from the 21st to the 26th of June, 2027.
Guadalajara is a city of diversity; a perfect blend of modernity and ancient traditions. It is one of the most dynamic cultural capitals, rich in history and alive with excitement and friendliness.

This metropolis, with its competitive infrastructure, boasts a leading dermatology university, and an influential and passionate medical community that can amplify the voice of Latin American dermatology research to the world. Expo Guadalajara, the largest convention center in Mexico and one the largest in Latin America, is the ideal venue to host a great Congress and it will comfortably accommodate the WCD participants, Sponsors, and Exhibitors.

The theme of the WCD 2027 is “Discover the Dermatology Ecosystem. For a Diverse and Inclusive Future”. Discovering the Dermatology Ecosystem concept highlights that dermatology is not a solitary discipline but rather an intricate network of interconnected disciplines. It fosters a holistic perspective on dermatology, encouraging exploration and active participation within this multifaceted landscape. For a Diverse and Inclusive Future emphasizes the future we strive for, where diversity is a value and inclusion is a need, just like in an ecosystem. The encompassing message also underscores the role of collaboration and innovation in propelling dermatology forward by encouraging development and discernment and ensuring that advancements reach every individual.

This is the promise of WCD 2027 throughout the 4 year journey to Guadalajara.

Be embraced by and experience Guadalajara’s magic through WCD 2027!

Jorge Ocampo Candiani
President of WCD2027

Mariel Isa
Secretary General of WCD2027

Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>

2025. május 5.
Györgyi napja
Időjárás
0.1http://www.wundergr.
Min / Max: 2 °C / 14 °C
Szélsebesség: 31 km/h

Gyorskeresés a dokumentumok között
 
[ Keresési feltételek ]


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]