Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
május
HKSCPSV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• 2025. május 16-án online formában került megtartása a Hipertónia licenszvizsgához szükséges kötelező-, illetve a hipertónia licenszvizsgával már...>> Magyar Hypertonia Társaság hírei
[ 2025.05.22. ]
• A Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság (MEAT) 2025. évi közgyűlését a MEAT XXX. Jubileumi kongresszusán Debrecenben, 2025....>> Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság hírei
[ 2025.05.22. ]
• A konferencia kiemelt témája: Pszichiátriai kaleidoszkóp – avagy az ellátórendszer egymásra épülése Amint a konferencia címe...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.05.22. ]
• A Magyar Gyermekorvosok Társaságának vezetősége és a Fiatal Gyermekorvos Szekció 2023-ban megalapította a Veres Gábor mentordíjat, mely harmadik alkalommal...>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei
[ 2025.05.22. ]
• 2025. május 8-11 között Pécs adott helyet a Magyar Diabetes Társaság XXXIII. Kongresszusának. A rendezvény során Társaságunk új vezetőséget választott.>> Magyar Diabetes Társaság hírei
[ 2025.05.21. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ] 
 
Magyar Stroke Társaság
A Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Helyszín: Győr, ETO Park Hotel
A rendezvény Web oldala: https://www.altagra.hu/stroke-2025/
Kedves Kolléga!
Örömmel értesítjük Önt, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája 2025. szeptember 11-13. között Győrben kerül megrendezésre.
A hagyományoknak megfelelően, a konferenciával párhuzamosan rendezzük a Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlést, szintén Győrben.
A 2025-ös esemény helyi szakmai főszervezője Dr. Csányi Attila PhD, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház neurológiai osztályának osztályvezető főorvosa.
Örömmel értesítjük, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. Kongresszusa és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. Konferenciája és a IX. Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlés közös regisztrációs felülete megnyílt!
Nagy szeretettel várunk minden stroke ellátás iránt érdeklődőt 2025. szeptemberében Győrben!

Az online regisztrációs- és absztraktfeltöltő felületen várjuk jelentkezésüket és a tervezett előadásaik bejelentését mind a Kongresszusra, mind a Vándorgyűlésre!

A kongresszus honlapját ITT, a szakdolgozói vándorgyűlés honlapját pedig ITT érhetik el.
 
Üdvözlettel,
Ihász Kata, Gyurina Dóra, Ádám Barbara
konferencia titkárság
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Magyar Hypertonia Társaság 32. kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
 
Magyar Neuroszonológiai Társaság
A Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. és a Magyar Stroke Társaság XIX. konferenciája
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.11.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Helyszín: Győr,
A rendezvény Web oldala: https://www.altagra.hu/stroke-2025/
Örömmel értesítjük Önt, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája 2025. szeptember 11-13. között Győrben kerül megrendezésre.
 
A hagyományoknak megfelelően, a konferenciával párhuzamosan rendezzük a Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlést, szintén Győrben.
 
A 2025-ös esemény helyi szakmai főszervezője Dr. Csányi Attila PhD, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház neurológiai osztályának osztályvezető főorvosa.
 
Az esemény előkészítését megkezdtük, az információkat folyamatosan töltjük majd fel a honlapra, valamint a fontos időpontokban hírlevélben is tájékoztatást adunk. A regisztrációs felület megnyitása - a korábbi évek gyakorlata szerint - az esemény évének, jelen esetben - 2025 tavaszán várható, melyről értesíteni fogjuk Önt.
 
Kérjük, hogy a dátumot már most jegyezzék fel naptárukba!
 
Nagy szeretettel várunk minden stroke ellátás iránt érdeklődőt 2025. szeptemberében Győrben!
 
Magyar Dermatológiai Társulat
Magyar Égési Egyesület Kongresszusa (Szeged, 2025.09.12-13.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.12.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Tudományos információ: Papp Zsombor
Munkahely neve: Convention Budapest Kft.
Tel: 061 299-0184, 299-0185, 299-0186
E-mail: zspapp@convention.hu
Szervező: Dr. Kis Erika Gabriella, a Magyar Égési Egyesület alelnöke
Helyszín: Szeged,
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/MEEK25/Koszonto
Tisztelt Kollégák!

Nagy örömömre szolgál, hogy a Magyar Égési Egyesület Kongresszusa 2025. szeptember 12-13. között Szegeden kerül megrendezésre.
Kongresszusunkon szakmánk jeles képviselői és a társszakmák legkiválóbb előadói tartanak felkért előadásokat a szakmánkat érintő legújabb ismeretekről és módszerekről. 

Az elmúlt években a magyar égés ellátás komoly változásokat élt át. A kongresszus lehetőséget ad az égési sérültek ellátásával foglalkozó szakemberek tapasztalataink megosztására és az aktuális kérdések megvitatására. Az esemény kiváló alkalmat nyújt a résztvevőknek, hogy közelebbről megismerjék egymás munkáját és bemutassák eddigi eredményeiket és kutatási területeiket, amelyek hosszú távon is hasznosak lesznek szakmai fejlődésünk szempontjából.

A programok széles kínálata lehetővé teszi, hogy új ismereteket sajátítsunk el, emellett lehetőségünk nyílik társas interakcióra, kapcsolatteremtésre, a szakmai közösségünk megerősítésére is.

Reméljük mindenki számára hasznos lesz a kongresszus, új ismeretekkel gazdagodik majd, melyeket sikeresen fog tudni alkalmazni mindennapi munkájában.

Szeretettel várunk minden érdeklődő Kollégát Szegeden.

Dr. med.habil. Kis Erika Gabriella PhD
A Szervezőbizottság Elnöke

Kedvezményes regisztráció: 2025.08.10-ig. >>


Absztrakt beküldés >> Absztrakt-beküldési határidő: 2025. július 13. 23:59, vasárnap.
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>

2025. május 23.
Dezső napja
Időjárás
0.1http://www.wundergr.
Min / Max: 2 °C / 14 °C
Szélsebesség: 31 km/h

Gyorskeresés a dokumentumok között
 
[ Keresési feltételek ]


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]