Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
június
HKSCPSV
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
•  2025. augusztus 29-30. között Budapesten (a Mercure Budapest Castle Hill Hotelben) rendezi meg a Magyar Szexuális...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.06.13. ]
• A kongresszus helyszíne:Csütörtök:Hotel Divinus4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 1.>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.06.13. ]
• A Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság Kongresszusa és továbbképző tanfolyama sikeresen lezajlott 2025.04.10-04.12. között,...>> Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.06.12. ]
• Helyszín: Mercure Hotel Székesfehérvár Magyar Király (8000 Székesfehérvár, Fő u. 10.)A konferencia főbb témakörei>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei
[ 2025.06.12. ]
• WCN’26 will take place in Yokohama, Japan, from March 28–31, 2026....>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2025.06.12. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ] 
 
Magyar Radiológusok Társasága
ILD Radiológiai Kazuisztika
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.15.Rendezvény vége: 2025.11.15.
Helyszín: Budapest, Országos Korányi Pulmonológiai Intézet
Ez a tanfolyam nem akkreditált, továbbképzési pont nem szerezhető vele.

Helyszín
: Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

Részvételi díj
: ingyenes

Jelentkezés
https://webapp.spotme.com/login/biengage/ildradiolgiaikazuisztika + az alábbi QR kódra kattintva

Időpont
: 2025.11.15. (szombat)

A rendezvény oldalán további, a radiológus kollégák számára hasznos ismeretterjesztő és napi gyakorlatot segítő anyagok is elérhetőek!

SC-HU-04168 Lezárás dátuma: 2024. 10. 21.

 
Magyar Dermatológiai Társulat
MDT 98. Nagygyűlése és Dermatológiai Továbbképző Tanfolyam és XXIV. Dermato-Pharma Szakkiállítás (Budapest, 2025. november 22-22.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.20.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Tudományos információ: Dr. Csoma Zsanett Renáta főtitkár és Prof. Dr. Wikonkál Norbert elnök
Munkahely neve: Magyar Dermatológiai Társulat
E-mail: secretary@derma.hu
Szervező: Papp Zsombor
Munkahely neve: Convention Budapest Kft.
Címe: 1143 Budapest, Besnyői utca 13. I/1.
Tel: +36 30/ 996 7081
E-mail: zspapp@convention.hu
Helyszín: 1123 Budapest, Alkotás u. 63-67., Novotel Budapest City & Budapest Congress Center
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/MDT25/Koszonto

Kongresszusi naptár

Értesítés és absztrakt felhívás elektronikus postázása2025. április 2. 
Tudományos összefoglalók beküldése >>2025. június 30.
Értesítés az előadások elfogadásáról2025. július 30.
Kedvezményes regisztráció >>2025. október 15.
A Magyar Dermatológiai Társulat 98. Nagygyűlése2025. november 20-22.


Előadás megtartása, összefoglalók küldése: A kollegák előadás megtartására és poszter bemutatására egyaránt jelentkezhetnek.

FIGYELEM! Az idei évben, az Experimentális szekció absztraktjait CSAK AZ ALÁBBI ANGOL NYELVŰ FELÜLETEN lehet feltölteni:
https://www.convention.hu/Event/Abstract/MDT25EN


KÖSZÖNTŐKedves Kollégák!
 
A 2025-ös esztendő rendkívül izgalmasnak ígérkezik, társaságunk éves konferencia kínálatában számos színvonalas szakmai program szerepel. 2025. június 26-28. napjai között kerül megrendezésre éves kozmetológiai fórumunk Budapesten a nagymúltú nemzetközi szervezet, az International Academy of Cosmetic Dermatology-val közös szervezésben (>>). Idén is Budapesten szervezzük a Magyar Dermatológiai Társulat legnagyobb éves rendezvényét, immáron 98. alkalommal. Nagygyűlésünk helyszíne a kiváló adottságokkal, megfelelő teremkapacitással rendelkező Novotel Budapest City Kongresszusi Központ lesz.

Kongresszusunk arcául a 2025-ös esztendőben Melczer Miklós Professzor Urat választottuk, aki 1940-től 1962-ig vezette a Pécsi Bőrgyógyászati Klinikát. Nagy hangsúlyt helyezett a laboratórium fejlesztésére, bevezette az akkor rendkívül korszerűnek számító elektronmikroszkóp alkalmazását a bőrgyógyászati kutatások során. A demonstrációs gyűjteményt diákkal gyarapította, és a klinikai tanterem modernizálására is a támogatásával került sor.

A már hagyományosnak számító tudományos- és továbbképző előadások, izgalmas esetbemutatások mellett, az idei évben kiemelt szerepet kap a mindennapi bőrgyógyászati praxisban felmerülő gyakorlati, terápiás nehézségeket okozó kórképek kezelési lehetőségeinek bemutatása is.  Ismételten megrendezzük az Experimentális Dermatológiai Szekciót, amelynek keretén belül a hazai bőrgyógyászati kutató műhelyek legfrissebb kutatási eredményeinek prezentálására és megvitatására kerül sor. Terveink szerint a tudományos programban két új szekció bemutatkozására nyílik majd lehetőleg: a Teledermatológiai és a Bőrpatológiai Munkacsoport érkezik érdekes, magas színvonalú előadásokkal. A programban helyet kap a Kontakt Dermatitis Szekció is, és továbbra is nagy izgalommal várjuk a Dermatoszkópos szekció tartalmas, mindig nagy sikert arató vetélkedőjét.

A szakmai programmal egyidőben megrendezésre kerül a XXIV. Dermato-Pharma Szakkiállítás, és a hagyományos Szakdolgozói Szekció is.

Természetesen az idei évben is átadásra kerül társulatunk Kaposi-emlékérme a hazai bőrgyógyászatban kiemelkedő tevékenységet végző kollégáink részére, valamint a Nékám-plakett, és idén is megválasztásra kerülnek szakmai szervezünk tiszteletbeli tagjai olyan külföldi bőrgyógyász kollégák közül, akik kiemelkedő szakmai, tudományos tevékenységükkel jelentősen hozzájárultak a bőrgyógyászat nemzetközi szinten történő műveléséhez és fejlődéséhez. A Magyar Dermatológiai Társulat 2025-ben Kenji Kabashima professzornak, a kyotoi Bőrgyógyászati Klinika vezetőjének adományozza a rangos Nékám-plakettet, tiszteletbeli tagként pedig Curdin Conrad professzort urat a lausanne-i egyetem Psorisasis Centrumának vezetőjét és Neil Rajan professzor urat, a newcastle-i egyetem Orvosi Genetikai Intézetének vezetőjét üdvözölhetjük felkért előadóink körében. 

A betegellátás és a kutatás területén egyaránt fontos szerepet kap a társszakmákkal való hatékony együttműködés és együtt gondolkodás. Nagy örömünkre szolgál, hogy idén a Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaságot üdvözölhetjük köreinkben, a  2025-ös Nagygyűlésen, így számos aktuális téma megbeszélésére nyílik majd lehetőség.

Az idei Nagygyűlés kiemelt feladatai közé tartozik az MDT új vezetőségének megválasztása.

Nagyon sok szeretettel várjuk kedves Kollégáinkat 2025. novemberében csodálatos fővárosunkban, Budapesten, a Magyar Dermatológiai Társulat 98. Nagygyűlésén.

Prof. Dr. Wikonkál Norbert
MDT elnök
Dr. Csoma Zsanett Renáta
MDT főtitkár
 
Magyar Radiológusok Társasága
Őszi Emlőnapok, a Magyar Radiológusok Társasága Emlődiagnosztikai Szekció tudományos ülése
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.21.Rendezvény vége: 2025.11.22.
Helyszín: Visegrád, Panoráma út 2., Silvanus Hotel
Kedves Kollégák!

A másfél évvel ezelőtti nagysikerű Őszi Emlőnapok rendezvényt idén is megtartjuk. Az emlőradiológus közösségnek itt módja lesz a legújabb tudományos-technikai-szakmapolitikai információkhoz hozzájutni, és ezeket kellemes, nyugodt körülmények között, két nap alatt a felújított Silvanus Hotelben megvitatni. A társasági élet, baráti-kollegiális találkozások szintén fontos részei az Őszi Emlőnapoknak.

Szakmai program, akkreditáció, részletes tudnivalók, jelentkezés:   https://mrt-esz.kmcongress.com/


Szeretettel várunk!

Az Emlődiagnosztikai Szekció vezetősége
 
Magyar Nephrologiai Társaság
IX. MATHINÉ (MAgyar Tudós Hypertonológusok és Ifjú Nephrológusok Értekezlete)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.28.Rendezvény vége: 2025.11.29.
Helyszín: 7626 Pécs, Koller u. 8., Hotel Corso

Belgyógyász, hipertonológus, nefrológus, gyermekgyógyász, patológus, családorvos, és szakvizsgával nem rendelkező kollégák, valamint medikusok, TDK hallgatók, PhD hallgatók részére.

HATÁRIDŐK

● Absztrakt beküldési határidő: 2025. október 1.
● Kedvezményes jelentkezési határidő: 2025. szeptember 8.
● Szállásfoglalás határideje: 2025. október 20.

FŐTÉMÁK

- gyermekkori és serdülőkori hypertonia, gyermeknephrológia
- artériás stiffness és centrális vérnyomás
- hypertonia: ok vagy következmény?
- hypertonia kezelésének újdonságai
- a nephrológia infektológiai vonatkozásai
- glomerulonephritis
- dialízis
- onkonephrológia
- nephropathológia gyöngyszemei
- vesetranszplantáció
-  az idült vesebetegség szövődményei – új korszak

REGISZTRÁCIÓ - ABSZTRAKT BEKÜLDÉS

Elektronikus úton lehetséges, a Szervező Iroda honlapján keresztül.
A honlap elérhetősége: https://www.eqcongress.hu/kongresszusadat/mathine/

AZ ABSZTRAKT ÉS AZ ELŐADÁS NYELVE: angol

A meghívó megtekinthető ide kattintva

Download invitation here

 

 
Magyar Nephrologiai Társaság
IX. MATHINÉ (MAgyar Tudós Hypertonológusok és Ifjú Nephrológusok Értekezlete)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.28.Rendezvény vége: 2025.11.29.
Helyszín: 7626 Pécs, Koller u. 8., Hotel Corso

Belgyógyász, hipertonológus, nefrológus, gyermekgyógyász, patológus, családorvos, és szakvizsgával nem rendelkező kollégák, valamint medikusok, TDK hallgatók, PhD hallgatók részére.

HATÁRIDŐK

● Absztrakt beküldési határidő: 2025. október 1.
● Kedvezményes jelentkezési határidő: 2025. szeptember 8.
● Szállásfoglalás határideje: 2025. október 20.

FŐTÉMÁK

- gyermekkori és serdülőkori hypertonia, gyermeknephrológia
- artériás stiffness és centrális vérnyomás
- hypertonia: ok vagy következmény?
- hypertonia kezelésének újdonságai
- a nephrológia infektológiai vonatkozásai
- glomerulonephritis
- dialízis
- onkonephrológia
- nephropathológia gyöngyszemei
- vesetranszplantáció
-  az idült vesebetegség szövődményei – új korszak

REGISZTRÁCIÓ - ABSZTRAKT BEKÜLDÉS

Elektronikus úton lehetséges, a Szervező Iroda honlapján keresztül.
A honlap elérhetősége: https://www.eqcongress.hu/kongresszusadat/mathine/

AZ ABSZTRAKT ÉS AZ ELŐADÁS NYELVE: angol

A meghívó megtekinthető ide kattintva

Download invitation here

 


Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ] 
 
Magyar Dermatológiai Társulat
ICD 2025 - XIV. International Congress of Dermatology (Rome, Italy, 2025.06.18-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.18.Rendezvény vége: 2025.06.21.
Helyszín: Italy, 00144 Rome, Viale Asia, 40 /44, Rome Convention Center “La Nuvola”
A rendezvény Web oldala: https://www.icd2025rome.org/


Dear colleagues and friends,

After 51 years, the International Congress of Dermatology (ICD) returns to its European roots for the 14th edition, where it will be hosted by the International Society of Dermatology (ISD) in Rome from 18 to 21 June 2025.
The XIV ICD 2025 – will combine tradition and innovation in a scientifically stimulating meeting that offers something for everyone in our six roads of dermatology. It will bring together international experts with the aim of offering an accessible blend of clinical, practical, and scientific education. We also have the pleasure of welcoming high-profile international scientific speakers to provide plenary lectures on issues of significant interest and significance.
Our international Scientific Program Committee has produced an outstanding 3-day program covering medical dermatology, surgery and oncology, dermatopathology, global health, artificial intelligence, new therapeutics, infectious diseases and skin of color amongst many other topics. The meeting is a mix of symposia, courses and free communications the learnings from which will enable you to provide expert management for your patients.
You will have the opportunity to meet and to share your experiences with colleagues from across the world who share the same passion for dermatology.
We look forward to seeing you in Rome for ICD 2025.

Prof. Chris Griffiths
President Scientific Program Committee

Prof. Ketty Peris
Co-President Scientific Program Committee

Registration: Early bird EARLY RATE Until 11 December 2024 >>

 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
3 Congreso Ibérico de Hematología y Oncología Pediátricas
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.19.Rendezvény vége: 2025.06.21.
Helyszín: Portugal, Porto,
A rendezvény Web oldala: http://www.geyseco.es/sehop2025
Porto (Portugal), del 19 al 21 de junio de 2025
Estimados Compañeros:

Nos complace anunciarles el 3 Congreso Ibérico de Hematología y Oncología Pediátricas que tendrá lugar en Porto (Portugal), del 19 al 21 de junio de 2025.
 
Les detallamos la página web www.geyseco.es/sehop2025 donde podrán consultar la información actualizada.
 
Quisiéramos, por la presente, solicitar su colaboración para difundir este Congreso. Sería de gran ayuda si pudiesen:
 
- Publicarlo en su página Web, en la Agenda o similar
- Darlo a conocer a sus miembros a través de un mailing, por ejemplo
- Anunciarlo en su newsletter/ boletín
 
El plazo de envío de comunicaciones termina el 17 de marzo de 2025, pueden consultar la normativa y enviar su comunicación aquí.
 
Confiando en que esta información sea de su interés, quedamos a su disposición para cualquier consulta al respecto.
 
A la espera de sus noticias les saluda atentamente,

XVII Congreso SEHOP 2025
www.geyseco.es/sehop2025

Secretaría Técnica GEYSECO
sehop@geyseco.es
 
Magyar Nephrologiai Társaság
45th Annual Meeting of the Korean Society of Nephrology (KSN 2025)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.19.Rendezvény vége: 2025.06.22.
Helyszín: Korea, Seoul,
A rendezvény Web oldala: http://www.ksnmeeting.kr

Dear colleagues,

On behalf of the Organizing Committee, it is our great honor to invite you to the 45th Annual Meeting of the Korean Society of Nephrology (KSN 2025) which will be held at the COEX, Seoul Korea from June 19 (Thu) to 22 (Sun), 2025.

We successfully hosted the APCN & KSN meeting in 2024 thanks to the solid support and interest of all the members. Under the theme of "Promoting Sustainable Kidney

Health: The Asia-Pacific and Beyond,” APCN & KSN 2024 made significant strides in Green Nephrology, hosting sessions dedicated to sustainable kidney care practices within the framework of an eco-friendly congress. In 2025, we are excited to present yet another impactful event that will meet the growing international interest.

Under the theme “Beyond Challenges, Towards Healthier Kidney”, KSN 2025 is designing the best possible program with high quality scientific sessions that will provide a great opportunity for participants to keep up-to-date with the latest research findings in various fields of nephrology including Plenary Sessions with key opinion leaders in the global nephrology community and joint symposia with related societies.

It is the wish of the KSN to have the privilege to share its experience and knowhow with colleagues from all over the world through KSN 2025. We cordially invite the members of the nephrology community to come and share your valuable expertise with us as well as enjoy all the programs we plan to prepare for you at KSN 2025.

Website: www.ksnmeeting.kr

Important Dates:

  • Abstract Submission by March 14 (Fri), 2025
  • Abstract Acceptance Notice on April 9 (Wed), 2025
  • Early Registration deadline by April 30 (Wed), 2025
  • Regular registration deadline by May 30 (Fri), 2025

 If you have any inquiries, please contact the secretariat office (office@ksnmeeting.kr).

 
Magyar Nephrologiai Társaság
14th International Conference OnNephrology & Therapeutics
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.23.Rendezvény vége: 2025.06.24.
Helyszín: France, Paris,
 
Magyar Nephrologiai Társaság
26th Global Nephrology, Urology And Kidney Failure Congress
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.23.Rendezvény vége: 2025.06.24.
Helyszín: France, Paris,
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>

2025. június 16.
Jusztin napja
Időjárás
0.1http://www.wundergr.
Min / Max: 2 °C / 14 °C
Szélsebesség: 31 km/h

Gyorskeresés a dokumentumok között
 
[ Keresési feltételek ]


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]