Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
december
HKSCPSV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Ingyenes publikálási lehetőség nyílt a Renal Failure folyóiratban! Egyedi esettanulmányokat már nem tudnak befogadni publikációs megfontolásra, de ha egy...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2025.12.19. ]
• Kedves  Kollégák!2026. május 14-16. között ismételten megszervezzük a XVII. Lélek Imre Emlékülést és Továbbképző Konferenciát,...>> Magyar Radiológusok Társasága hírei
[ 2025.12.19. ]
• A Magyar Stroke Társaság XIX. Kongresszusán, a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. Konferenciáján és IX. Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlésén...>> Magyar Stroke Társaság hírei
[ 2025.12.19. ]
• Időpont: 2025. október 17. - december 31.>> Magyar Kardiológusok Társasága hírei
[ 2025.12.19. ]
• A Magyar Diabetes Társaság ezúton tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a Magyar Diabetes Társaság XXXIV. Kongresszusára, mely...>> Magyar Diabetes Társaság hírei
[ 2025.12.19. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ] 
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Debreceni Egyetem: Debreceni Nephrológiai Klinikopathológiai Esetismertetés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.02.04.Rendezvény vége: 2026.02.04.
Helyszín: Debrecen,
A rendezvény időpontja:
2026.02.04. szerda 16:00 óra
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Debreceni Egyetem: Debreceni Nephrológiai Klinikopathológiai Esetismertetés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.02.04.Rendezvény vége: 2026.02.04.
Helyszín: Debrecen,
A rendezvény időpontja:
2026.02.04. szerda 16:00 óra
 
Magyar Osteológiai és Osteoarthrológiai Társaság
Anyagcsere csontbetegségek tanfolyam (Budapest, 2026.02.04-06.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.02.04.Rendezvény vége: 2026.02.06.
Helyszín: 1083 Budapest, Korányi Sándor u. 2/A, Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinika,
Tisztelt Kolléga!

A Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinikája immáron 35. éve rendezi meg tanfolyamát „Anyagcsere csontbetegségek” címmel. A tanfolyamot 2026. február 4-6. között tartjuk meg. A tanfolyamon most is a szakterülettel kapcsolatos legújabb információkat szeretnénk átadni az osteológiával foglalkozó kollégáknak.

A rendezvény helyszíne:
 Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinika, 1083 Budapest, Korányi S. u. 2/A.
A jelentkezéseket a csatolt nyomtatvány kitöltésével 2025. december 20-ig kérjük elküldeni.

A tanfolyam díja:
 35.000 Ft/fő.
Ebéd rendelés lehetséges, amit külön kell fizetni (l. jelentkezési lap).

Regisztráció és ebéd ügyintézés:

Máté Edit mate.edit@ semmelweis.hu,
tel.: 20 82586666

Szállás is foglalható
 (l. jelentkezési lap).
Ügyintéző: Perfalvi Bianka, bianka@emevents.hu
tel.: 70 5680855

A jelentkezési lap letölthető ide kattintva

A program megtekinthető ide kattintva


Reméljük, találkozunk 2026. februárjában!

Üdvözlettel, a tanfolyam szervezői:

Prof. Dr. Lakatos Péter egyetemi tanár - Prof. Dr. Takács István egyetemi tanár


Támogatóink:
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Debreceni Egyetem: Debreceni Nephrológiai Klinikopathológiai Esetismertetés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.02.04.Rendezvény vége: 2026.02.04.
Helyszín: Debrecen,
A rendezvény időpontja:
2026.02.04. szerda 16:00 óra
 
Magyar Diabetes Társaság
XXVII. Budapest Diabetes Szimpózium
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.02.06.Rendezvény vége: 2026.02.07.
Helyszín: Budapest, Aquaworld Resort

Kedves Kollégák!

Szeretettel hívjuk Önöket a XXVII. Budapest Diabetes Szimpóziumra, amelyet 2026. február 6-7-én (péntek délután – szombat délelőtt) rendezünk Budapesten az AquaWorld Resort szállóban.

A rendezvény a Magyar Diabetes Társaság (MDT) évnyitó tudományos rendezvényeként szerepel, a helyszín az elmúlt három évhez hasonlóan az Aquaworld Resort szálló lesz. Péntek délután két megnyitó előadás után szimpóziumokra kerül sor, majd szombat reggel „akadémiai” előadásokat tartalmazó tudományos üléssel folytatódik a rendezvény. A technikai segítséget a szervezésben ismét a STAND-ART Event Management biztosítja. A regisztráció feltételei a mellékelt pdf-dokumentumokban találhatók meg. Összeállt a tudományos program, a mellékelt pdf-ben látható. Szándékunk szerint - évnyitó tudományos rendezvényként - az elmúlt év legfontosabb diabetológiai újdonságairól szeretnénk áttekintést adni. Akkreditált rendezvény (orvosoknak/gyógyszerészeknek 32 pont, szakdolgozóknak 16 pont, a továbbképzés keretein belül). A 2025-ben tartott rendezvényünket a visszajelzések szerint sikeresnek tarthatjuk, 2026-ben is jó hangulatú, a szakmai továbbképzést jól szolgáló rendezvényt igyekszünk szervezni.

Szeretettel várjuk Önöket a XXVII. Budapest Diabetes Szimpóziumra. Bízunk abban, hogy a fővárosból és vonzáskörzetéből számosan megtisztelik rendezvényünket részvételükkel.

Budapest, 2025. október 28.

Prof. Dr. Jermendy György
Prof. Dr. Wittmann István


Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ] 
 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (San Francisco, California, USA, 2027.03.19-23.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.03.19.Rendezvény vége: 2027.03.23.
Helyszín: USA, San Francisco, California,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Nephrologiai Társaság
58th Annual Meeting of the European Society for Paediatric Nephrology (ESPN) - 1st IPNA-ESPN Junior Masterclasses
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.28.Rendezvény vége: 2026.10.02.
A rendezvény Web oldala: https://www.espn-online.org/meeting/58th-espn-annual-meeting/
 
Magyar Nephrologiai Társaság
58th Annual Meeting of the European Society for Paediatric Nephrology (ESPN) - 1st IPNA-ESPN Junior Masterclasses
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.28.Rendezvény vége: 2026.10.02.
A rendezvény Web oldala: https://www.espn-online.org/meeting/58th-espn-annual-meeting/
 
Magyar Ortopéd Társaság
The Joint EBJIS–MSIS 2026 Conference
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.17.Rendezvény vége: 2026.09.19.
Helyszín: Portugal, Porto,
A rendezvény Web oldala: https://ebjis.org/ebjis2026/
44th Annual Meeting of the European Bone & Joint Infection Society (EBJIS) in collaboration with the Musculoskeletal Infection Society (MSIS)
17-19 September 2026 – Porto, Portugal

We are pleased to announce the Joint EBJIS–MSIS 2026 Conference, taking place in Porto, Portugal, from 17-19 September 2026, with a dedicated pre-course on PJI on 16 September.
Important dates
  • Abstract Submission Deadline: 15 April 2026
  • Early Registration Deadline: 1 July 2026

Abstract submission opens in December 2025.
Further information is available on the conference website: https://ebjis.org/ebjis2026/
 
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
ESPRAS Quedrennial European Congress 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.03.Rendezvény vége: 2026.09.05.
Helyszín: Switzerland, Bern, BERNEXPO
Dear colleagues,
 
On behalf of the European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS) and the Swiss Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (SSPRAS), we are honored to invite you to the Quadrennial European Congress of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery taking place as follows:
 
September 3-5, 2026
BERNEXPO in Bern, Switzerland
 
 
Call for abstract / register now
 
You can find more details on the official congress website
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]