|
Magyar Osteológiai és Osteoarthrológiai Társaság |
|
Osteológiai Kongresszus 2016. |
Rendezvény kezdete: 2016.05.26. | Rendezvény vége: 2016.05.28. |
Szakterület(ek): Belgyógyászat |
Szervező: Kurucz Renáta |
Munkahely neve: RENZA Konto Szolgáltató és Rendezvényszervező Kft. |
Címe: 1144 Budapest, Vezér u 59 /c. |
Tel: 06/1 251-4349, 06/30 423-8523 |
Fax: 06/1 422-0832 |
E-mail: renza.kft@gmail.com |
Helyszín: 8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 16., Hotel Flamingó |
A rendezvény Web oldala: http://osteoporosis.hu/info.aspx?sp=119&web_id={web_id} |
Elkészült a 2016. május 26-28-án Balatonfüreden megrendezésre kerülő Osteológiai Kongresszus végleges programja.
Letölthető ide kattintva >>
Nagy örömmel szeretném Önt tájékoztatni arról, hogy a Magyar Osteoporosis és Osteoarthrológiai Társaság (MOOT) 2016. május 26-28. között ismét megrendezi évi legnagyobb eseményét, az Osteológiai Kongresszust (helyszín változatlanul Balatonfüred, Hotel Flamingó).
Ez az év sem lesz egyszerűbb, vagy könnyebb a kongresszus szervezőinek, de vállalva a munkát és az erőfeszítéseket újra egy emlékezetes és hasznos pár napot szeretnénk ígérni. A kongresszus szervezése elindult, és már tudható, hogy a nagy sikerű „Tovább Ne Törj! - TNT!” programunk nagyszabású bemutatkozásán túl, a Fiatal Osteológusok Fóruma („mindenki FOK-ja”) is egy - mindenki számára nyitott - továbbképző „szemináriummal” várja a résztvevőket, aminek tervezett témája a szekunder osteoporosis lesz. A tudományos aktivitás előző években megszokott jó színvonala biztosíték lehet arra, hogy a tudományos bizottság feladata újra könnyebb lesz.
Természetesen a megérdemelt jó szórakozás és az önfeledt kikapcsolódásra is módot illik szakítani.
Reményeink szerint - felismerve, tudva az osteoporosis szakmai fontosságát - számos „cég” fog érdeklődni a rendezvény felől és bízhatunk segítségükben. Ehhez kérem, hogy a további részletek érdekében mielőbb egy személyes egyeztetésre adjanak módot és lehetőséget, és minden további információ folyamatosan frissülve elérhető lesz Társaságunk honlapján (www.osteoporosis.hu-n).
Köszönettel:
Dr. Szekeres László
a MOOT elnöke
ONLINE REGISZTRÁCIÓ IDE KATTINTVA >>
Letölthető dokumentumok:
Osteológiai Kongresszus 2016. - Jelentkezési lap >>
Osteológiai Kongresszus 2016. - Jelentkezési lap Fiatal Osteológusok Klubjának (FOK) tagjai részére >>
|
|
|
 |
|
Magyar Élet- és Egészségbiztosítási Orvostani Társaság |
|
Fiatal Igazságügyi Orvosszakértők Fóruma (Szeged, 2016.05.26-28.) |
Rendezvény kezdete: 2016.05.26. | Rendezvény vége: 2016.05.28. |
Helyszín: Szeged, |
A rendezvény Web oldala: http://www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/fomed/hu/rendezvenyek.html |
Tisztelt fiatal és fiatalos igazságügyi orvosszakértők, más igazságügyi szakértők, társszakmák képviselői, érdeklődők!
A Szegedi Tudományegyetem Igazságügyi Orvostani Intézete a MIOT-tal közösen 2016. május 26-28. között szervezi meg a Fiatal Igazságügyi Orvosszakértők Fórumát, a szegedi EKO-Parkban, melyre szeretettel várjuk a jelentkezéseket akár résztvevőként, akár előadóként kutatást bemutató munkákkal és esetismertetésekkel.
A konferenciára történő jelentkezés és az előadás-összefoglalók beküldésének határideje 2016. április 15.
(email: fiof2016.ioi@med.u-szeged.hu – tárgy: FOIF2016 jelentkezés).
Az összefoglalókat a későbbi citálhatóság érdekében, az előadás diáit a külföldi résztvevőkre tekintettel kérjük angol nyelven elkészíteni, az előadásokat magyar és angol nyelven is be lehet mutatni (kutatási munkát bemutató előadás 15 perc, esetismertetés 10 perc). Az összefoglalók formai követelményeit az útmutató tartalmazza. Az összefoglalókból ISBN számmal rendelkező kiadvány készül.
További információ kérhető a fiof2016.ioi@med.u-szeged.hu email címen, vagy munkaidőben a 06 62 544 552 telefonszámon Sija Évától, illetve elérhető facebook csoportunk is FIOF2016 néven, ahová folyamatosan töltjük fel a friss információkat.
Honlap: http://www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/fomed/hu/rendezvenyek.html >>
Meghívó >>
Jelentkezési lap >>
Útmutató az összefoglaló elkészítéséhez >>
|
|
|
 |
|
Magyar Gyermekorvosok Társasága |
|
Kávészünet-18 Házi Gyermekorvosok Egyesülete XVIII. tudományos konferencia (Siófok, 2016.05.26–29.) |
Rendezvény kezdete: 2016.05.26. | Rendezvény vége: 2016.05.29. |
Szakterület(ek): Gyermekgyógyászat |
Helyszín: Siófok, Hotel Azúr |
Helyszín:Siófok, Hotel Azúr konferenciaközpont
A konferencia akkreditált pontértéke: 36 pont (PTE ÁOK/2016.I./00113).
Várjuk közérdeklődésre számító, érdekes esetismertetését!
Az absztraktok alapján kiválasztott négy legérdekesebb eset 8-8 perces bemutatására van lehetőség. Az előadást tartó kolléga mentesül a regisztrációs díj fizetése alól. Kérjük, hogy a tervezett előadás kivonatát küldje el a hgye@mail2000.net e-mail címre.
Absztraktbeküldési határidő: 2016. április 10.
A rendezvény weboldala >>
Meghívó >>
Online jelentkezés >>
|
|
|
 |
|
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság |
|
EASAPS 2014 Annual meeting (Madrid, 2014.11.28-29.) |
Rendezvény kezdete: 2014.11.28. | Rendezvény vége: 2014.11.29. |
Szakterület(ek): Plasztikai sebészet |
Helyszín: Spain, Madrid, |
Dear friends and colleagues,
We are delighted to invite you to attend the 2014 EASAPS annual meeting that will be held in Madrid the 28th and 29th November.
An outstanding, international faculty, known for their skills in facial aesthetics, both surgical and non-surgical, and also for their teaching ability will deliver the program.
The world of aesthetic plastic surgery is changing rapidly with new technologies and new surgical approaches appearing almost daily. The 2014 EASAPS Madrid meeting will provide a fantastic opportunity for the faculty and participants to share the passion for and experiences in our field. The presentations will use detailed video to increase the quality of the education. This is a meeting for all who wish to learn more about facial aesthetic plastic surgery and non-surgical treatments and will immediately be useful in your day-to-day practice.
The incredible city of Madrid will be a backdrop for the meeting, and an opportunity to spend some time exploring the monuments, tasting the top class Spanish cuisine and making new friends and developing contacts with colleagues from all over Europe.
We hope to see you in November in Madrid
Isabel de Benito, Course director
Nigel Mercer, EASAPS President
|
|
|
 |