|
Magyar Tüdőgyógyász Társaság |
|
Magyar Gyermekorvosok Társasága és a Magyar Tüdőgyógyász Társaság Gyermektüdőgyógyász Szekciójának 50. Tudományos Ülése (Velence, 2014.11.06-08.) |
Rendezvény kezdete: 2014.11.06. | Rendezvény vége: 2014.11.08. |
Szakterület(ek): Gyermekgyógyászat, Tüdőgyógyászat |
Helyszín: Velence, Velence Resort&Spa |
A rendezvény Web oldala: http://www.eqcongress.hu/kongresszusadat/magyargyermekorvosoktarsasagaesamagyartudogyogyasztarsasaggyermektudogyogyaszszekciojanak50.tudomanyosulese/ |
Kedves Kollegák!
Szeretettel várunk minden gyermekpulmonológust és szakmánk kérdései iránt érdeklődő gyermekorvost a Gyermektüdőgyógyász Szekció 50. tudományos kongresszusára. Ez a kerek szám alkalmat ad arra, hogy áttekintsük az eddig bejárt utat és szembesüljünk az előttünk álló feladatokkal.
Gács Éva, Uhereczky Gábor, Stéger Gabriella, Tóth G. Ágnes
A kongresszus rendezői:
Asztmasuli.hu Alapítvány
Heim Pál Gyermekkórház
A Kongresszus helyszíne: Velence Resort&Spa, 2481 Velence, Béke u. hrsz 4481/G
További részletes információk, online regisztráció és absztraktbejelentés a rendezvény weboldalán >>
|
|
|
 |
|
Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság |
|
MGYT és MTT közös Tudományos Ülése (Velence 2014.11.6-8.) |
Rendezvény kezdete: 2014.11.06. | Rendezvény vége: 2014.11.08. |
Szakterület(ek): Gyermekgyógyászat, Tüdőgyógyászat |
Helyszín: Velence, Velence Resort & Spa Hotel |
A rendezvény Web oldala: http://www.eqcongress.hu |
A Magyar Gyermekorvosok Társasága és a Magyar Tüdőgyógyász Társaság Gyermektüdőgyógyász Szekciója
2014. november 6-8. között rendezi meg 50. Tudományos Ülését.
A rendezvény helyszíne Velence, a Velence Resort & Spa Hotel.
Az előadások, poszterek bejelentése elektronikusan történik szekciónk titkárához :
kovacs.lajos@med.semmelweis-univ.hu
Beküldési határidő: 2014. szeptember 8.
Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy a rendezvény helyszínén a szálláslehetőségek már csak korlátozott számban állnak rendelkezésre, így javasoljuk, hogy részvételi szándéka esetén minél előbb küldje meg regisztrációját és szállásfoglalását.
A kongresszusra az alábbi linken tud jelentkezni:
Kattintson ide >>
A rendezvénnyel kapcsolatos kérdésekben szívesen állunk rendelkezésre.
Reméljük, hogy a Magyar Gyermekorvosok Társasága és a Magyar Tüdőgyógyász Társaság Gyermektüdőgyógyász Szekciójának 50. kongresszusán résztvevőként üdvözölhetjük.
|
|
|
 |
|
Magyar Dermatológiai Társulat |
|
Magyar Orvostudományi Napok (Budapest, 2014.11.5-7.) |
Rendezvény kezdete: 2014.11.05. | Rendezvény vége: 2014.11.07. |
Helyszín: Budapest, Hotel Novotel |
A rendezvény Web oldala: http://www.dekantil.hu |
Tisztelt Kolléganő/Kolléga Úr!
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a Magyar Orvostársaságok és Egyesületek Szövetsége (MOTESZ), a tavalyi nagy sikerű rendezvényre való tekintettel 2014. november 5-7 között Budapesten a Hotel Novotelben ismét Magyar Orvostudományi Napokat rendez.
A Szövetségünk ezirányú hagyományaira épülő, rangos eseményen magasan kvalifikált vezető szakemberek, multidiszciplináris klinikai megközelítéssel, közérthető formában rövid áttekintést adnak a legfontosabb betegségek naprakész elméleti és gyakorlati ismereteiről. A kongresszus az MTA által szervezendő Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat részét képezi. A 42 kreditpontot jelentő rendezvényen mintegy 250-300 kolléga részvételére számítunk. Az előzetes tudományos program megtalálható a honlapunkon itt.
Frissítse fel Ön is általános és szakirányú orvosi tudását háromnapos rendezvényünkön, és a medicina legújabb ismereteinek elsajátításával végezze napi gyógyító munkáját! Várjuk mielőbbi jelentkezését a honlapon található jelentkezési lapon. Az előadóterem limitált befogadóképessége miatt a regisztráció elfogadásakor a jelentkezések sorrendjét vesszük figyelembe.
Online jelentkezés ide kattintva >>
További részletes információk, előzetes program ide kattintva >>
|
|
|
 |
|
Magyar Reumatológusok Egyesülete |
|
Magyar Orvostudományi Napok (Budapest, 2014.11.5-7.) |
Rendezvény kezdete: 2014.11.05. | Rendezvény vége: 2014.11.07. |
Helyszín: Budapest, Hotel Novotel |
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a Magyar Orvostársaságok és Egyesületek Szövetsége (MOTESZ), a tavalyi nagy sikerű rendezvényre való tekintettel 2014. november 5-7 között Budapesten a Hotel Novotelben ismét Magyar Orvostudományi Napokat rendez.
A Szövetségünk ezirányú hagyományaira épülő, rangos eseményen magasan kvalifikált vezető szakemberek, multidiszciplináris klinikai megközelítéssel, közérthető formában rövid áttekintést adnak a legfontosabb betegségek naprakész elméleti és gyakorlati ismereteiről. A kongresszus az MTA által szervezendő Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat részét képezi. A 42 kreditpontot jelentő rendezvényen mintegy 250-300 kolléga részvételére számítunk. A tudományos program megtalálható ide kattintva >>
Frissítse fel Ön is általános és szakirányú orvosi tudását háromnapos rendezvényünkön, és a medicina legújabb ismereteinek elsajátításával végezze napi gyógyító munkáját! Várjuk mielőbbi jelentkezését a honlapon található jelentkezési lapon >>. Az előadóterem limitált befogadóképessége miatt a regisztráció elfogadásakor a jelentkezések sorrendjét vesszük figyelembe.
|
|
|
 |
|
Magyar Hypertonia Társaság |
|
19th European Meeting on Hypertension |
Rendezvény kezdete: 2009.06.12. | Rendezvény vége: 2009.06.16. |
Munkahely neve: AIM Group - AIM Congress |
Címe: Via Flaminia 1068, 00189 Rome (Italy) |
Tel: +39 (06) 330531 |
Fax: +39 (06) 33053249 |
E-mail: esh2009@aimgroup.it |
Helyszín: Italy, Milan, via Gattamelata 2., Milan Convention Centre |
A rendezvény Web oldala: http://www.esh2009.com/ |
Like previous meetings, there is a high quality scientific program related to research in Basic and Clinic areas in Hypertension, State-of-the-Art Lectures, Satellite Symposia, Breakfast Workshops, Working Groups sessions and credits for qualifying as Hypertension Specialists of the European Society of Hypertension.
Hypertension has become the number one cause of death in the world according to a WHO supported investigation. Despite the many scientific advances of the past few decades, much work remains to be done. Although we all do our best to reduce coronary heart disease, stroke, heart failure and cardiovascular complications, diabetes and obesity continue to increase worldwide. Primary and secondary prevention of cardiovascular diseases require a global approach of the cardiovascular risk, and an in-depth understanding of the mechanisms of hypertension. |
|
|
 |