Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
szeptember
HKSCPSV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Tisztelt MRE Tag!Tisztelettel meghívjuk a Magyar Reumatológusok Egyesülete (1023 Budapest, Ürömi utca 56.) KÖZGYŰLÉSÉRE.A...>> Magyar Reumatológusok Egyesülete hírei
[ 2025.09.12. ]
• Tisztelt Doktornő, Doktor Úr!Tisztelettel meghívjuk a Semmelweis Egyetem szervezésében megrendezésre kerülő Glükokortikoid-indukált mellékvesekéreg...>> Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság hírei
[ 2025.09.12. ]
• Tisztelt Doktornő, Doktor Úr!Tisztelettel meghívjuk a Semmelweis Egyetem szervezésében megrendezésre kerülő Glükokortikoid-indukált mellékvesekéreg...>> Magyar Belgyógyász Társaság hírei
[ 2025.09.12. ]
• 2025. szeptember 4-én megtörtént a 13.000. magyarországi szervátültetés Magyarországon, amely egy életmentő májtranszplantáció volt a Semmelweis...>> Magyar Transzplantációs Társaság hírei
[ 2025.09.12. ]
• Dear colleagues,On behalf of the European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS) and the Swiss...>> Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság hírei
[ 2025.09.12. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ][ 23 ] 
 
Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság
2nd Sepsis Treatment And Research (STAR) Symposium
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.12.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Helyszín: Vecsés, Eprespark Event Centre
A rendezvény Web oldala: https://star2025.timelessevent.hu/
Kedves Kollégák!

Nagy örömmel jelentem be a 2. Szepszis Kezelés és Kutatás (STAR) Szimpóziumot, amelyre 2025. szeptember 12-13-án, Vecsésen kerül sor. Szeretném meghívni a kritikus állapotú betegek ellátásában részt vevő összes orvos kollégát erre az izgalmas eseményre.

Elismert nemzetközi szakértőket és az intenzív és kritikus állapotú ellátás területének kulcsfontosságú véleményformálóit hívtuk meg, a szimpózium programja pedig a szepszisben és szeptikus sokkban szenvedő kritikus állapotú betegek ellátásával kapcsolatos legfontosabb elemeket és legújabb kutatási eredményeket kívánja bemutatni. Olyan aktuális témákat fogunk megvitatni, mint a légzés- és hemodinamikai kezelés, a vértisztítási technikák, a szepszissel összefüggő koagulopátia, a táplálkozás, a fájdalomcsillapítás, a biomarkerek stb.

Idén a mesterséges intelligencia (MI) intenzív ellátásban betöltött szerepére fogunk összpontosítani, és végül, de nem utolsósorban betekintést kívánunk nyújtani a kutatástervezési és publikációs folyamatokba.

Az akadémiai programon túl találkozónk kiváló alkalmat kínál véleménycserére, együttműködés és közös gondolkodásmód kialakítására, tapasztalatok megosztására, valamint szociális hálózatok létrehozására az intenzív és kritikus ellátás javítása érdekében.

A STAR 2025 - a tavalyi évhez hasonlóan - egy elegáns és hangulatos helyszínen, a vecsési Eprespark Rendezvényközpontban kerül megrendezésre. Akik nem tudnak személyesen részt venni, azok online is csatlakozhatnak.

Ha végigtekintünk a szakmai program témáin és az előadók listáján, nem kétséges, hogy egy magas színvonalú rendezvényre számíthatunk, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

Találkozzunk ősszel a 2. STAR Szimpóziumon Vecsésen!

Helyszín:
 Eprespark, 2220 Vecsés, Fő út 72.

További részletes információk, program, online jelentkezés:  https://star2025.timelessevent.hu/


Szeretettel várunk mindenkit!

Dr. Ruszkai Zoltán
 
Magyar Dermatológiai Társulat
Magyar Égési Egyesület Kongresszusa (Szeged, 2025.09.12-13.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.12.Rendezvény vége: 2025.09.13.
Tudományos információ: Papp Zsombor
Munkahely neve: Convention Budapest Kft.
Tel: 061 299-0184, 299-0185, 299-0186
E-mail: zspapp@convention.hu
Szervező: Dr. Kis Erika Gabriella, a Magyar Égési Egyesület alelnöke
Helyszín: Szeged,
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/MEEK25/Koszonto
Tisztelt Kollégák!

Nagy örömömre szolgál, hogy a Magyar Égési Egyesület Kongresszusa 2025. szeptember 12-13. között Szegeden kerül megrendezésre.
Kongresszusunkon szakmánk jeles képviselői és a társszakmák legkiválóbb előadói tartanak felkért előadásokat a szakmánkat érintő legújabb ismeretekről és módszerekről. 

Az elmúlt években a magyar égés ellátás komoly változásokat élt át. A kongresszus lehetőséget ad az égési sérültek ellátásával foglalkozó szakemberek tapasztalataink megosztására és az aktuális kérdések megvitatására. Az esemény kiváló alkalmat nyújt a résztvevőknek, hogy közelebbről megismerjék egymás munkáját és bemutassák eddigi eredményeiket és kutatási területeiket, amelyek hosszú távon is hasznosak lesznek szakmai fejlődésünk szempontjából.

A programok széles kínálata lehetővé teszi, hogy új ismereteket sajátítsunk el, emellett lehetőségünk nyílik társas interakcióra, kapcsolatteremtésre, a szakmai közösségünk megerősítésére is.

Reméljük mindenki számára hasznos lesz a kongresszus, új ismeretekkel gazdagodik majd, melyeket sikeresen fog tudni alkalmazni mindennapi munkájában.

Szeretettel várunk minden érdeklődő Kollégát Szegeden.

Dr. med.habil. Kis Erika Gabriella PhD
A Szervezőbizottság Elnöke

Kedvezményes regisztráció: 2025.08.10-ig. >>


Absztrakt beküldés >> Absztrakt-beküldési határidő: 2025. július 13. 23:59, vasárnap.
 
Magyar Radiológusok Társasága
CIRSE
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.13.Rendezvény vége: 2025.09.17.
Helyszín: Spain, Barcelona,
 
Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság
Gyermekintenzíves esetek - miniwebinar
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.15. 18:00Rendezvény vége: 2025.09.15. 20:00
Helyszín: Online,
Tisztelt Kollégák, Kedves Barátaink!

A nyári szünetet követően folytatódik a  Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság rendszeres online továbbképzés-sorozata "Gyermekintenzíves esetek - miniwebinar" címmel. Az egyes eseményeken változatlanul egy-egy magyarországi központ fiataljai készülnek komplex esetmegbeszélésekkel, így hónapról hónapra változatos témák kerülnek terítékre. A témák feldolgozását helyi tapasztalt tutorok és az MGYAITT vezetőségi tagjai segítik majd és természetesen a résztvevő nézőknek is lehetőségük lesz saját tapasztalatuk és kérdéseik megosztására.

A soron következő esemény időpontja:
 2025.09.15. 18:00

Házigazda:
 Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ, Gyermekintenzív Osztály

Előadók:
 Dr. Bándoli Júlia, Dr. Kiss Liliána, Dr. Kis Ádám

A fiatalok helyi tutora:
 Dr. Gál Péter

Ízelítő az érintett témákból:
 
  • COVID-19 infekció ritka, súlyos bőrmanifesztációja
  • Vérgáz: hibás vagy hibásan értékelt?
  • Differenciáldiagnózis előbb, mint terápia! 

Az esemény élőben a Zoom Webinar felületen, a https://semmelweis.zoom.us/j/91637504245 linkre kattintva követhető a fent megadott időpontokban illetve regisztrált felhasználók (MGYAITT tagok) számára az MGYAITT honlapján is visszanézhető lesz.

Technikai információ:
 a miniwebinar megtekintéséhez ingyenes Zoom regisztráció és a Zoom app frissítése ill. a legfrissebb verziójának letöltése szükséges, mely könnyen, gyorsan és biztonságosan megtehető ITT.

A témaválasztásoknál minden alkalommal figyelünk arra, hogy több szakma érdeklődését is felkeltsék, ezért az eseményre  nem csak a gyermekintenzíveseket várjuk, hanem gyermekgyógyászok, aneszteziológusok, gyermeksürgősségben dolgozók és házi gyermekorvosok aktív részvételére is számítunk.

Nagy szeretettel várunk mindenkit. Tanuljunk együtt!

Az MGYAITT vezetősége nevében,
Dr. Goschler Ádám
 
Magyar Radiológusok Társasága
ESNR
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.17.Rendezvény vége: 2025.09.21.
Helyszín: Turkey, Istanbul,

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ] 
 
Magyar Radiológusok Társasága
Emlő MRI kis létszámú interaktív képzés - online
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.05.25.Rendezvény vége: 2026.05.26.
Helyszín: Online,
A képzés időpontja: 2026. május 25-26, 15-20 óra között.

A Pro-Radiológia Alapítvány és a GÉ-RAD Kft közös tanfolyamának célja az emlő MRI korszerű használatának elsajátítása.

A tanfolyamon az elméleti előadások mellett hangsúlyos szerepet kapnak a közös, interaktív esetmegbeszélések, amelyek teljes MRI DICOM képanyagon zajlanak, szintetizálva a megtárgyalt esetek mammográfiás, ultrahang felvételeit, valamint klinikai és patológiai információit is.

A hallgatók megkapják az alábbi segédanyagokat: az emlő MRI kiértékeléséhez, leletezéséhez használt online kalkulátorokat, sablonokat, adatlapokat, nemzetközi és hazai állásfoglalásokat, könyvfejezeteket és korszerű cikkeket.

Ebből a kurzusból azok a résztvevők profitálhatják a legtöbbet, akik már rendelkeznek emlő radiológiai alapismeretekkel.

Jelentkezés:   proradiologia.jelentkezes@gmail.com

Akkreditáció:     folyamatban - (2025-ben 26 kredit pont volt)

Részletes tudnivalók: http://ge-rad.hu/oktatasi-tevekenyseg/

Prof. Dr. Forrai Gábor
 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (Washington, DC, USA, 2028.03.17-21.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2028.03.17.Rendezvény vége: 2028.03.21.
Helyszín: USA, Washington, DC,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Dermatológiai Társulat
WCD 2027 - 26th World Congress of Dermatology (Guadalajara, Mexico, 2027.06.21-27.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.06.21.Rendezvény vége: 2027.06.26.
Helyszín: Mexico, Guadalajara,
A rendezvény Web oldala: https://www.wcd2027guadalajara.org/
Dear Esteemed Colleagues and the Dermatological Community,

On behalf of the Mexican Academy of Dermatology, the Mexican Society of Dermatology, the Mexican Society of Dermatologic Surgery & Oncology, the Mexican Society of Dermatological Cosmetic and Laser, together with all the countries of Latin America, we are proud to announce that the 26th World Congress of Dermatology will be held in Guadalajara, Mexico, from the 21st to the 26th of June, 2027.
Guadalajara is a city of diversity; a perfect blend of modernity and ancient traditions. It is one of the most dynamic cultural capitals, rich in history and alive with excitement and friendliness.

This metropolis, with its competitive infrastructure, boasts a leading dermatology university, and an influential and passionate medical community that can amplify the voice of Latin American dermatology research to the world. Expo Guadalajara, the largest convention center in Mexico and one the largest in Latin America, is the ideal venue to host a great Congress and it will comfortably accommodate the WCD participants, Sponsors, and Exhibitors.

The theme of the WCD 2027 is “Discover the Dermatology Ecosystem. For a Diverse and Inclusive Future”. Discovering the Dermatology Ecosystem concept highlights that dermatology is not a solitary discipline but rather an intricate network of interconnected disciplines. It fosters a holistic perspective on dermatology, encouraging exploration and active participation within this multifaceted landscape. For a Diverse and Inclusive Future emphasizes the future we strive for, where diversity is a value and inclusion is a need, just like in an ecosystem. The encompassing message also underscores the role of collaboration and innovation in propelling dermatology forward by encouraging development and discernment and ensuring that advancements reach every individual.

This is the promise of WCD 2027 throughout the 4 year journey to Guadalajara.

Be embraced by and experience Guadalajara’s magic through WCD 2027!

Jorge Ocampo Candiani
President of WCD2027

Mariel Isa
Secretary General of WCD2027

 
Magyar Dermatológiai Társulat
AAD Annual Meeting (San Francisco, California, USA, 2027.03.19-23.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2027.03.19.Rendezvény vége: 2027.03.23.
Helyszín: USA, San Francisco, California,
A rendezvény Web oldala: https://www.aad.org/member/meetings/events/locations
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
Congress of the European Paediatric Academic Societies
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.10.28.Rendezvény vége: 2026.10.31.
Our joint, biennial scientific and educational event (EAPS) has been rebranded and will now be known as the Congress of the European Paediatric Academic Societies (CEPAS -  www.cepas.org).

The next CEPAS will take place from 28 - 31 October 2026, continuing the tradition of our joint biennial congress held over the last 18 years.
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]