|
Magyar Dermatológiai Társulat |
|
Magyar Égési Egyesület Kongresszusa (Szeged, 2025.09.12-13.) |
Rendezvény kezdete: 2025.09.12. | Rendezvény vége: 2025.09.13. |
Tudományos információ: Papp Zsombor |
Munkahely neve: Convention Budapest Kft. |
Tel: 061 299-0184, 299-0185, 299-0186 |
E-mail: zspapp@convention.hu |
Szervező: Dr. Kis Erika Gabriella, a Magyar Égési Egyesület alelnöke |
Helyszín: Szeged, |
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/MEEK25/Koszonto |
Tisztelt Kollégák!
Nagy örömömre szolgál, hogy a Magyar Égési Egyesület Kongresszusa 2025. szeptember 12-13. között Szegeden kerül megrendezésre. Kongresszusunkon szakmánk jeles képviselői és a társszakmák legkiválóbb előadói tartanak felkért előadásokat a szakmánkat érintő legújabb ismeretekről és módszerekről.
Az elmúlt években a magyar égés ellátás komoly változásokat élt át. A kongresszus lehetőséget ad az égési sérültek ellátásával foglalkozó szakemberek tapasztalataink megosztására és az aktuális kérdések megvitatására. Az esemény kiváló alkalmat nyújt a résztvevőknek, hogy közelebbről megismerjék egymás munkáját és bemutassák eddigi eredményeiket és kutatási területeiket, amelyek hosszú távon is hasznosak lesznek szakmai fejlődésünk szempontjából.
A programok széles kínálata lehetővé teszi, hogy új ismereteket sajátítsunk el, emellett lehetőségünk nyílik társas interakcióra, kapcsolatteremtésre, a szakmai közösségünk megerősítésére is.
Reméljük mindenki számára hasznos lesz a kongresszus, új ismeretekkel gazdagodik majd, melyeket sikeresen fog tudni alkalmazni mindennapi munkájában.
Szeretettel várunk minden érdeklődő Kollégát Szegeden.
Dr. med.habil. Kis Erika Gabriella PhD A Szervezőbizottság Elnöke
Kedvezményes regisztráció: 2025.08.10-ig. >>
Absztrakt beküldés >> Absztrakt-beküldési határidő: 2025. július 13. 23:59, vasárnap. |
|
|
 |
|
Magyar Neuroszonológiai Társaság |
|
A Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. és a Magyar Stroke Társaság XIX. konferenciája |
Rendezvény kezdete: 2025.09.11. | Rendezvény vége: 2025.09.13. |
Helyszín: Győr, |
A rendezvény Web oldala: https://www.altagra.hu/stroke-2025/ |
Örömmel értesítjük Önt, hogy a Magyar Stroke Társaság XIX. és a Magyar Neuroszonológiai Társaság XVI. konferenciája 2025. szeptember 11-13. között Győrben kerül megrendezésre. A hagyományoknak megfelelően, a konferenciával párhuzamosan rendezzük a Stroke Szakdolgozói Vándorgyűlést, szintén Győrben. A 2025-ös esemény helyi szakmai főszervezője Dr. Csányi Attila PhD, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház neurológiai osztályának osztályvezető főorvosa. Az esemény előkészítését megkezdtük, az információkat folyamatosan töltjük majd fel a honlapra, valamint a fontos időpontokban hírlevélben is tájékoztatást adunk. A regisztrációs felület megnyitása - a korábbi évek gyakorlata szerint - az esemény évének, jelen esetben - 2025 tavaszán várható, melyről értesíteni fogjuk Önt. Kérjük, hogy a dátumot már most jegyezzék fel naptárukba! Nagy szeretettel várunk minden stroke ellátás iránt érdeklődőt 2025. szeptemberében Győrben! |
|
|
 |
|
Magyar Pszichiátriai Társaság |
|
Európai Evészavar Kongresszus (ECED2025) (Budapest, 2025.09.11-13.) |
Rendezvény kezdete: 2025.09.11. | Rendezvény vége: 2025.09.13. |
Helyszín: Budapest, Radisson Blu Béke Hotel |
Kedves Kollégák! Szeretettel osztjuk meg az Európai Evészavar Kongresszus (ECED2025, Budapest) csütörtökön kezdődő kongresszusának programját. 2023-ban Leidenben nyertük meg a szervezés lehetőségét, s most csütörtökön kezdődik a kiváló szakmai program, melyet Hubert Lacey professzorral és Gerard Butcher ECED elnökkel együtt állítottunk össze. Lacey professzornak a kongresszuson adjuk át az MPT Evészavar Szekció tiszteletbeli tagságáról szóló oklevelet, Dr. Butcher már 2018-ban a Magyar Evészavar Kongresszus előadójaként megkapta.
Nagy öröm számunkra, hogy az európai evészavar szcéna kiválóságai mellett, magyar kollégák is szép számmal megjelentek az előadók között.
Részletek: https://www.eced2025.com/ Békés őszi napokat kívánunk, Pászthy Bea és Túry Ferenc |
|
|
 |
|
Magyar Ortopéd Társaság |
|
EUROSPINE 2006 |
Rendezvény kezdete: 2006.10.25. | Rendezvény vége: 2006.10.28. |
Tudományos információ: Haluk BERK , MD |
Munkahely neve: Dokuz Eylul University School of Medicine, Dept of Orthopaedics and Traumatology |
Címe: 35340 Izmir – Turkey |
Fax: +90 232 464 20 65 |
E-mail: haluk.berk@deu.edu.tr |
Munkahely neve: Visitur Travel and Tourism Inc |
Címe: Sehit Muhtar Cad.Özerk Ishani 17/3
Taksim 34437 Istanbul , TURKEY |
Tel: 90 (0 212) 254 32 30 |
Fax: 90 (0 212) 254 27 83 - 235 01 77 |
E-mail: info@eurospine2006.com |
Helyszín: Istanbul, Turkey (Istanbul Convention & Exhibition Centre -ICEC) |
A rendezvény Web oldala: http://www.eurospine2006.com |
|
|
 |
|
Magyar Hypertonia Társaság |
|
Acute Cardiac Care |
Rendezvény kezdete: 2006.10.21. | Rendezvény vége: 2006.10.24. |
Tudományos információ: ESC Scientific Department |
Tel: +33 (0)4 92 94 76 22 |
Fax: +33 (0)4 92 94 76 20 |
E-mail: euroaccscientific@escardio.org |
Munkahely neve: Prague Congress Centre |
Címe: TR.5. Kvetna 65
140 21 Prague 4
Czech Republic |
Tel: +420 261 171 111 |
Fax: +420 261 222 062 |
E-mail: kcpinfo@kcp.cz |
Helyszín: Prague , Czech Republic |
A rendezvény Web oldala: http://www.escardio.org/congresses/AcuteCardiacCare2006/ |
The Acute Cardiac Care Congress is dedicated to all professionals interested in Prehospital Care, Emergency Room Services, Coronary and Intensive Care Units.
Important Dates:
Deadline for Early Registration Fee - 19 July 2006
Deadline for Pre-Registration Fee - 15 September 2006 |
|
|
 |
|
Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság |
|
12th Meeting Of The European Neuroendocrine Association |
Rendezvény kezdete: 2006.10.21. | Rendezvény vége: 2006.10.24. |
Szakterület(ek): Endokrinológia, anyagcsere betegségek, Neurológia, idegsebészet |
Helyszín: ATHENS, GREECE |
A rendezvény Web oldala: http://www.enea2006.com |
The next meeting of the European Neuroendocrine Association (ENEA 2006) will be organized in Athens, Greece on October 21- 24, 2006
We invite all of you to participate to a unique combination of science and pleasure.
For updated information, please visit our web site: www.enea2006.com
Looking forward to welcoming you to Athens
For the Local Organizing Committee
Nikolaos Thalassinos Stylianos Tsagarakis |
|
|
 |