Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
március
HKSCPSV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Munkavégzés helye: Nagykőrösi Rehabilitációs Szakkórház és Rendelőintézet - 2750 Nagykőrös, Fáskert u. 1.Pályázati...>> Magyar Rehabilitációs Társaság hírei
[ 2025.03.20. ]
• A Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság aneszteziológiai szakasszisztens kiválósági díjjal kívánja jutalmazni az egészégügyben kiváló...>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.03.20. ]
• Tisztelt MHTT tag!A Magyar Hematológiai és Transzfuziológiai Társaság Közhasznú Egyesület elnöksége képviseletében, az alapszabály V.1. b. pontja...>> Magyar Hematológiai és Transzfuziológiai Társaság hírei
[ 2025.03.20. ]
• Elkészült és megjelent a „Neuropathiák a klinikai gyakorlatban” című szakkönyv negyedik, átdolgozott és bővített kiadása, Prof. Dr. Kempler Péter alkotószerkesztő...>> Magyar Diabetes Társaság hírei
[ 2025.03.20. ]
• Magyarországi adatok kérése Kedves Kollegák! Április 11-12-én rendezik a Floridai Tampa-ban a „10th International...>> Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság hírei
[ 2025.03.20. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ]
[ 31 ] 
 
Magyar Pszichiátriai Társaság
XXIV. Pszichiátriai Szakdolgozók Országos Konferenciája - Pszichiátriai kaleidoszkóp, avagy az ellátórendszer egymásra épülése
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.26.Rendezvény vége: 2025.06.28.
Szakterület(ek): Pszichiátria, mentálhigiéné
Tudományos információ: Englert Tímea
Munkahely neve: Veszprém Vármegyei Csolnoky Ferenc Kórház
Címe: 8200 Veszprém, Kórház út 1
E-mail: timea.englert@gmail.com
Szervező: Prieszol Éva
Munkahely neve: Altagra Kft.
Címe: 1118 Budapest, Csukló utca 6/a.
E-mail: pszok@altagra.hu
Helyszín: 8200 Veszprém, Hóvirág utca 1., ActiCity Tánc és Mozgásművészeti Központ
A rendezvény Web oldala: https://www.altagra.hu/pszok-2025/
A konferencia kiemelt témája: Pszichiátriai kaleidoszkóp – avagy az ellátórendszer egymásra épülése Amint a konferencia címe is utal rá, szeretnénk minél átfogóbban bemutatni a pszichiátriai ellátórendszer sokszínűségét, a fekvő-, a járóbeteg ellátás rendszerében jelen lévő jó gyakorlatokat, elsősorban a szakdolgozói, paramedikális résztvevők aspektusából.

A pszichiátriai ellátás, gondozás, rehabilitáció irányelvei ma egyértelműen a bio-pszicho-szociális modell egységét hangsúlyozzák, így a pszichológiai, szociális intervenciók szerepére is szeretnénk hangsúlyt fektetni a konferencia fő témaköreiben.

Kiemelt előadóinkat ezen szempontok alapján kértük fel, akik az egészségügyi ellátórendszer jelen működési szintjein túl szociális vonalról, a tapasztalati szakértők szemszögéből, a pácienseink és az ellátórendszerben dolgozók együttműködéséről, az életmód kiemelendő szerepéről, valamint a művészetterápia oldaláról járulnak hozzá a szakmai program sokszínűségéhez.

Továbbá szeretnénk bemutatni a veszprémi ellátórendszer egyes szintjeit, az EFOP-os struktúrfejlesztési projektben elkészült aktív osztályt, megújult gyermek- és ifjúsági pszichiátriai szakrendelőt, ill. a felújított felnőtt szakrendelőt, gondozót.

Ez utóbbi az országban jelenleg egyedülállóan bővült a Nappali Terápiás Részleggel, melynek munkájába is betekintést nyújtunk.

A veszprémi pszichiátriai rehabilitáció szervesen együttműködik a Horgony Alapítvány közösségi ellátásával, nappali klubjával. Előadásainkon túl intézményi látogatásra is szeretnénk invitálni Önöket.

Ezúton kérjük az érdeklődők aktív részvételét, saját tapasztalataik megosztására ösztönözve Önöket! Várjuk előadásaikat a fenti témakörökhöz csatlakozva.

Absztraktjaikat az online regisztrációs rendszeren keresztül tölthetik fel, melyet IDE kattintva érnek el.
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Semmelweis Egyetem, Vesetranszplantációs Klinikopatológiai Kerekasztal:
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.26.Rendezvény vége: 2025.06.26.
Helyszín: Online,
 
Magyar Dermatológiai Társulat
IACD 2025 - MDT Kozmetológiai Szekció Kongresszusa (2025.06.26-28.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.06.26.Rendezvény vége: 2025.06.28.
Tudományos információ: Papp Zsombor cégvezetõ és Lukács Szilivia regisztrációs menedzser
Munkahely neve: Convention Budapest Kft.
Címe: 1143 Budapest, Besnyői utca 13. 1. em., Várkert Bazár
Tel: (+36 30) 996 7081
E-mail: zspapp@convention.hu
Szervező: Prof. Dr. Wikonkál Norbert egyetemi tanár, MTA doktora és Prof. Dr. Holló Péter egyetemi tanár, MTA doktora, a kongresszus társelnökei
Munkahely neve: Magyar Dermatológiai Társulat
Címe: 1085 Budapest, Mária u.41.
Helyszín: 1013 Budapest, Ybl Miklós tér 2-6., Várkert Bazár
A rendezvény Web oldala: https://www.convention.hu/Rendezveny/Reszletek/IACD25HU/Koszonto

International Academy of Cosmetic Dermatology és a Magyar Dermatológiai Társulat Kozmetológiai Szekció XXIII. Kongresszusa

Kedves Kollégák!


A Magyar Dermatológiai Társulat 2025. júniusi Kozmetológiai Konferenciája új fejezetet nyit az MDT hazai rendezvényeinek sorozatában, ugyanis – nemzetközi szintre lépve – partnerszervezetünkkel, az amerikai központú International Academy of Cosmetic Dermatologyval együttműködésben szervezzük meg.
A Kozmetológiai Konferencia mintegy negyedszázados hazai története, az IACD nemzetközi konferenciáinak hosszú sora és az együttműködő szervezetek kiemelkedő szakmai háttere a garancia arra, hogy minden szempontból különleges és inspiráló szakmai programon vehetnek részt. 

A konferencián áttekintjük és bemutatjuk az esztétikai bőrgyógyászat legújabb trendjeit, innovációit, illetve a gyakorlati alkalmazásuk fontos kérdéseit, a töltési technikáktól és a szálas eljárásoktól kezdve a botulinumtoxin alkalmazásán át az esztétikai lézerekig. Közben kitekintünk olyan határterületekre is, mint például az aktinikus keratózis kezelése. 
Kiemelt figyelmet szentelünk a gyakorlati tudás átadásának is, ezért a programban szerepelnek kiscsoportos tréningek, workshopok is, amelyeken a résztvevők első kézből szerezhetnek fontos tapasztalatokat egy-egy kezeléstípusról vagy eljárásról.

A konferencia helyszíne ugyancsak különleges: a budai Várnegyed szívében található, közelmúltban megújult Várkert Bazár lenyűgöző építészeti eleganciájával és történelmi környezetével méltó háttér a rendezvényhez. Ez az egyedülálló lokáció kivételes inspiráció nemcsak a szakmai programokhoz, hanem a hazai és nemzetközi kapcsolatépítéshez is.
Hisszük, hogy Budapest egyedülálló vonzereje, a két orvosszakmai szervezet összefogásával összeállított magas színvonalú szakmai program, valamint a különleges kiállítói mix hozzájárul ahhoz, hogy résztvevőink számára ez a rendezvény egyszerre legyen kiemelkedő szakmai továbbképzési-tapasztalatszerzési lehetőség, és felejthetetlen élmény.

Szeretettel várjuk Önöket.

Tisztelettel: 

Prof. Dr. Wikonkál Norbert Miklós
a szervezőbizottság elnöke
az MTA doktora
főigazgató
Észak-pesti Centrumkórház – Honvédkórház
a Semmelweis Egyetem egyetemi tanára

Regisztráció >>
 
Magyar Radiológusok Társasága
SMRA 2025
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.08.21.Rendezvény vége: 2025.08.24.
Helyszín: Budapest, SE EOK.
37 International Meeting of the Society for Magnetic Resonance Angiography
 
Magyar Radiológusok Társasága
UH tanfolyam
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.08.25.Rendezvény vége: 2025.08.29.
Helyszín: Budapest, Semmelweis Egyetem

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ] 
 
Magyar Nephrologiai Társaság
21st World Nephrology Conference
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.03.24.Rendezvény vége: 2025.03.25.
Helyszín: Netherlands, Amsterdam,

Welcome to the 21st World Nephrology Conference, scheduled to be held on March 24-25, 2025, in the vibrant city of Amsterdam, Netherlands. This conference, also known as World Nephrology 2025, promises to be a gathering of renowned experts, scholars, and practitioners in the fields of nephrology, urology, and therapeutics.

The theme of World Nephrology 2025 is "Recent advancements of research and treatment in the field of nephrology." This theme underscores our commitment to exploring the latest research findings, technologies, and treatment modalities in nephrology and urology, with a focus on translating these advancements into practical applications for improved patient care.

World Nephrology 2025 aims to provide a platform for the exchange of knowledge and ideas among professionals involved in nephrology, urology, and therapeutics. The conference will feature a wide range of sessions, including keynote lectures, plenary sessions, interactive workshops, and poster presentations, covering the latest developments and best practices in the field.

Target Audience:

  • Nephrologists

  • Renal Practionists

  • Kidney coordinators

  • Renal Transplantation surgeons

  • Physicians

  • Scientists

  • Nephrology Associations and Societies

  • Business Entrepreneurs

  • Training Institutes

  • Software developing companies

  • Manufacturing Medical Devices Companies

  • Data Management Companies

  • Students

 
Magyar Nephrologiai Társaság
5th International Conference on Kidney Failure & Renal Care
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.03.25.Rendezvény vége: 2025.03.26.
Helyszín: UK, London,

Innovating Kidney Health: Advances in Nephrology,Urology

Kidney Care 2025 extends its invitation for you to attend International conference on 5th International conference on Kidney Failure & Renal Care which is scheduled to be organized on March 25-26, 2025 London, UK. The Kidney Care 2025 mainly focuses on Novel educational approaches to enhance learning and interest in Nephrology & Urology. The detailed information about the systemic conditions that affect the kidneys and systemic problems that occur because of kidney problems. The conference will focus around the theme “Innovating Kidney Health: Advances in Nephrology, Urology

The conference highlights keynote presentations, oral talks, poster presentations and exhibitions. All the speakers, participants, students, and delegates from across the globe are cordially invited to the event the international Kidney Care 2025. Encourage young student researchers through Poster Award Competition and Young Research Forum at the conference venue.

 
Magyar Nephrologiai Társaság
First ERA Education Meeting
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.03.27.Rendezvény vége: 2025.03.28.
Helyszín: Portugal, Lisbon,

The first edition is organized in collaboration with the Portuguese Society of Nephrology and will take place at the Feira Internacional de Lisboa. The two half-day programmes will take place on March 27 and 28, 2025.

The final programme with confirmed speakers is available on our website. Browse the session topics and presentations and find already many confirmed speakers and case presenters. Each session consists of 3 topics, presented through a lecture and a case presentation from European but mainly Portuguese presenters.  

Don’t miss this chance to learn about CKD diagnosis and the role of pathology and genetic testing, CKD management, comorbidities, and the translation of basic science into clinical practice.  

VIEW THE PROGRAMME

 
Magyar Nephrologiai Társaság
ERA Education Meeting
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.03.27.Rendezvény vége: 2025.03.27.
Helyszín: Portugal, Lisbon,
 
Magyar Dermatológiai Társulat
11th World Congress of Melanoma and 21st EADO Congress (Athen, Greese, 2025.04.03-05.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.04.03.Rendezvény vége: 2025.04.05.
Helyszín: Greece, Athen,
A rendezvény Web oldala: https://worldmelanoma2025.com/
Dear Colleagues,
 
The World Congress of Melanoma has always been a unique forum of exchange between physicians, scientists, nurses and students. It constitutes a lively exchange of clinical experiences, research work and clinical trial output among experts from all continents reflecting the enormous progress in the field of melanoma and skin cancer. The congress also offers a great opportunity for young colleagues to interact with distinguished faculty, discuss with industry partners and communicate with representatives of patient organizations, creating a formidable learning environment. The 11th World Congress of Melanoma & 21st EADO Congress will be no exception to the rich heritage, reputation and influence of the previous World Congresses.
From a scientific perspective, the program of the conference will provide a comprehensive overview of the most recent advances in melanoma and cutaneous oncology. A variety of plenary lectures, interactive symposia, and workshops will cover the field of melanoma as squamous cell carcinoma, merkel cell carcinoma, basal cell carcinoma, actinic keratosis, cutaneous sarcoma, adnexal tumors and cutaneous T- and B-cell lymphomas. The entire spectrum of each disease will be presented including epidemiology, prevention and early detection, diagnostics and staging, surgical and radiotherapy and systemic and intralesional therapies. Certain unique elements will be introduced such as special advocacy sessions with the participation of invited policymakers, public health professionals and patient organizations. A series of “gross and microscopic case” sessions will provide a continuous stream of presentations of interesting cases with a specific teaching point presented by residents and younger colleagues. “Socratic dialogues” will also take place in small groups comprised of selected young colleagues from different countries who will be mentored by world-famous experts. Aspired by examples from ancient Greek heritage, the 11th World Congress of Melanoma & 21st EADO Congress will focus on young colleagues, not only serving as a platform of exchanging knowledge but also aiming to a deeply influential effect in their career paths.
Most importantly, the conference will be an opportunity to celebrate the therapeutic milestones achieved in the battle against melanoma. Under the auspices of two renown authorities in the field of continuous medical education, the Melanoma World Society (MWS) and the European Association of Dermato-Oncology (EADO), the conference will honor the remarkable collective achievements in the field and, through its proceedings, will define the work ahead to the ultimate goal of melanoma cure.
The unique surroundings of the cultural city of Athens and the springtime environment will contribute to what we expect will be a landmark event.
Looking forward to welcoming you in Athens 2025!
Alexander J. Stratigos, Athens, Greece
Local Congress President
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>

2025. március 21.
Benedek napja
Időjárás
0.1http://www.wundergr.
Min / Max: 2 °C / 14 °C
Szélsebesség: 31 km/h

Gyorskeresés a dokumentumok között
 
[ Keresési feltételek ]


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]