Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
szeptember
HKSCPSV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• A MPT Nyugat-Magyarországi Tagozatának küldöttválasztó közgyűlését a Kisbéri Batthyány Kázmér Szakkórház Pszichiátriai Rehabilitációs Osztályán szervezzük.Időpontja...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.09.17. ]
• Kedves Kolléganők és Kollégák! Az MRE 2025. évi Vezetőségválasztására az elnökjelölt, Prof. Dr. Szűcs Gabriella és a főtitkárjelölt, Prof....>> Magyar Reumatológusok Egyesülete hírei
[ 2025.09.17. ]
• Honnan és hová vezet a mai kor kultúrája?Demeter SzilárdelnökMagyar Nemzeti Múzeum, Közgyűjteményi Központbevezető...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2025.09.17. ]
• Az Európia Endokrinológiai Társaság (ESE) által szervezett európai endokrinológia, diabétesz és anyagcsere betegségek szakvizsga időpontja meghirdetésre...>> Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság hírei
[ 2025.09.17. ]
• Tisztelt Kolléganő! Tisztelt Kolléga!Tisztelettel meghívjuk Önt a Magyar Szülészeti-Nőgyógyászati Ultrahang...>> Magyar Szülészeti-Nőgyógyászati Ultrahang Társaság hírei
[ 2025.09.15. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ]
[ 21 ][ 22 ] 
 
Magyar Pszichiátriai Társaság
Tündérhegyi Pszichoterapeuta Képzés (TEPKI)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.01.Rendezvény vége: 2025.12.31.
Helyszín: Budapest,
Pszichoterapeuta szakvizsgára felkészítő képzés indul 
a Semmelweis Egyetem keretében, 2025 szeptemberében,
a 2024/2025-ös tanévben.

Képzések
  • Pszichoterápia II. képzés (Klinikai fázis, 24 hónap)
  • Fókuszált Pszichodinamikus Módszerspecifikus képzés (24 hónap)
    A Semmelweis Egyetem által meghatározott tandíj tartalmazza a módszerspecifikus képzés díját is.
A képzés célja
  1. A pszichoterápiás elméleti alapok és a gyakorlati klinikai munka elsajátításának biztosítása.
  2. A résztvevők felkészítése a pszichoterapeuta szakvizsga letételére.
  3. Az önálló pszichoterápiás munka, illetve praxis kialakításához szükséges kompetenciák fejlesztése és a gyakorlati tapasztalat megszerzése.
A képzés során elsajátíthatók a dinamikus pszichoterápia elméleti és módszertani alapjai, a pszichoterápiás irányú kivizsgálás, valamint a dinamikus tanácsadás és betegvezetés gyakorlata.

Pszichoterápia II. képzés (24 hónap) – Klinikai fázis I–II.

A képzés küldetése, hogy szakmailag magas szintű pszichoterápiás tudást és kompetenciákat biztosítson.
  • Első év: az első interjú gyakorlatán keresztül bevezet a pszichoterápia irányába történő kivizsgálásba (diagnosztika, indikáció), a dinamikus tanácsadás és betegvezetés gyakorlatába.
  • Második év: az elmélet és a klinikai gyakorlat módszertanának elsajátításán keresztül a pszichoterápiás folyamat kialakításának alapjait tanítja meg.
    A gyakorlati követelmény szupervízió mellett végzett rövid pszichoterápiás esetek vezetése.
A klinikai fázis bármely módszerspecifikus pszichoterápiás irányzattal kombinálható.
A képzés a dinamikus szemléletű rövid pszichoterápiára készít fel, és lehetőséget biztosít párhuzamosan, önismereti sajátélményű egyéni terápiában való részvételre a Pszichoanalitikusan Orientált Pszichoterápiás és Kiképző Egyesület (POPKE) keretében, illetve a Fókuszált Pszichodinamikus Pszichoterápiás módszerspecifikus képzés elvégzésére is.

Jelentkezési feltételek

Jelentkezhetnek:
  • pszichiáter szakorvosok,
  • klinikai szakpszichológusok,
  • továbbá azok a szakorvosok, neuropszichológusok és alkalmazott egészségpszichológusok, akik a 36 hónapos Pszichoterápia I. képzésben elvégezték a propedeutikai fázist.
A jelentkezéshez pszichoterápiás munkahely szükséges.
Akkreditáció nélküli munkahely esetén heti 2×4 órás terápiás tevékenység (ebből 2 óra szupervízió) végzése szükséges, terápiás gyakorlatra akkreditált képzőhelyen, 21 hónapon keresztül.

A képzés része még: 3 hónap osztályos hospitálás akkreditált pszichoterápiás osztályon, valamint külön kurzusként az Operacionalizált Pszichodinamikus Diagnosztika elsajátítása.
Szervezés, időbeosztás
  • A képzés kéthetente péntekenként 10:00–15:30 között zajlik.
  • A képzési napok elméleti előadásokból, módszerspecifikus szemináriumokból és esetmegbeszélő csoportokból állnak.
  • A félévek végén vizsga, a képzés végén esettanulmány megvédése szükséges.
  • A tandíjat a Semmelweis Egyetem határozza meg, és hozzájuk fizetendő.
    A tandíj tartalmazza a módszerspecifikus képzés díját is.
Helyszínek
  • Semmelweis Egyetem Rehabilitációs Klinika, Pszichoszomatikus és Pszichoterápiás-rehabilitációs Osztály (Tündérhegy)
    1121 Budapest/Budakeszi, Szanatórium u. 19.
  • Magyar Pszichiátriai Társaság székhelye
    1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 75/A.

Oktatók: a Tündérhegyi Pszichoterapeuta Képzés kiképzői.
Jelentkezés
  • Szakmai önéletrajzzal és a diplomák beszkennelt másolatával
    Küldendő: Dr. Harmatta János (janos.harmatta@gmail.com)
    További információ: Bagotai Tamás (bagotait@gmail.com, Tel.: +36 30 390 3418)
A végzett szakorvosoknak, klinikai szakpszichológusoknak, alkalmazott egészségpszichológusoknak és neuropszichológusoknak egyidejűleg be kell iratkozniuk a Semmelweis Egyetem Szak- és Továbbképzési Igazgatóságán is, a képzési terv benyújtásával 2025. július 11.-ig.
A SE tandíjáról a Szak- és Továbbképzési Igazgatóság honlapján lehet tájékozódni.
Határidők, további tudnivalók
  • Jelentkezési határidő: 2025. július 7.
  • Felvételi beszélgetés: a Tündérhegyi Pszichoterápiás Osztályon  július 8.-án 9 órakor (1121 Budapest, Szanatórium u. 19., T2 épület)
  • A jelentkezési dokumentumokat kérjük elküldeni a következő címekre:
    janos.harmatta@gmail.com és bagotait@gmail.com
Szükséges a SE Szak- és Továbbképzési Igazgatóságán is jelentkezni a szükséges dokumentumokkal július 11.-ig. Felvételi beszélgetés az egyetemen. 2025. augusztus 5.,6.,7.-én.

A jelentkezőnek egyidejűleg a POPKE Fókuszált Pszichodinamikus Pszichoterápiás képzésébe vagy más módszerspecifikus pszichoterápiás képzésbe is be kell iratkoznia.

Az Egyetem által elfogadott képzési terv beszkennelt másolatát kérjük elküldeni Bagotai Tamás képzési felelősnek: bagotait@gmail.com.

A jelentkezés után értesítést küldünk a felvételi teendőkről.
 
Magyar Sebész Társaság
Sztómaterápiás Ápoló Képzés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.08.Rendezvény vége: 2026.09.08.
Helyszín: 1082 Budapest, Üllői út 78/b. Transzplantációs Részleg 3. em. Oktatóterem, Semmelweis Egyetem STéG Klinika
Tisztelt Kollégák!

A Semmelweis Egyetem Sebészeti, Transzplantációs és Gasztroenterológiai Klinika 2025. szeptemberétől ismét Sztómaterápiás Ápoló Képzést indít.

A képzés formája: Felnőttképzés - akkreditáció folyamatban

Az előző évek képzési tapasztalatai, valamint a hallgatói visszajelzések alapján az idei évtől módosított, bővített formában, az elmélet mellett a gyakorlati képzés hangsúlyosabbá tételével tervezzük a képzést.

Az előadásokat tervezetten pénteki munkanapokra osztjuk be, a gyakorlati képzés rugalmas formában, egyéni egyeztetés alapján történik.
 
A kurzus teljes hossza 1 év (tanulmányi év), mely 52 elméleti órából és 40 gyakorlati órából áll.

Ezen kívül 2 alkalommal külön konzultáció formájában dolgozzuk fel az előadókkal és hallgatókkal együtt a tanultakat.

A képzést elméleti és gyakorlati vizsga zárja le, melynek alapján a Semmelweis Egyetem a sikeres vizsgát tett hallgatóknak igazoló oklevelet állít ki.

Reményeink szerint a Sztómaterápiás Ápoló Képzés megújult formája hatékonyan fogja szolgálni a hazai sztómaterápiás gyakorlatot és ezáltal a közel 20.000 hazai sztómával élő beteget.

Célunk, hogy a Semmelweis Egyetem által kiadott Sztómaterápiás Ápoló minősítés hosszú távon licencként szolgáljon, egyfajta minőségi igazolást jelentsen, egyben összekapcsolja az e területen tevékenykedő szakembereket.

Jelentkezési határidő:
 2025. szeptember 8.
E-mail: event@timelessevent.hu
Tárgy: Jelentkezés - Név - Sztómaterápiás Ápoló Képzés
Valamint kérjük, hogy jelentkezésükkel egyidőben az alábbi űrlapot is kitölteni szíveskedjenek.

KITÖLTÖM AZ ŰRLAPOT
.
 
Jelentkezés feltétele: Ápoló 54, Ápoló 55, Ápoló Bsc, Ápoló Msc végzettség

A teljes képzés díja:
 200.000,-Ft

Tervezett létszám:
 20 fő

Szakmai információ:
 Orbán Andrea

A Képzés vezetője:
 Dr. Bánky Balázs PhD és Prof. Dr. Szijártó Attila D.Sc
 
Várjuk jelentkezésüket!
 
Magyar Radiológusok Társasága
ESNR
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.17.Rendezvény vége: 2025.09.21.
Helyszín: Turkey, Istanbul,
 
Magyar Reumatológusok Egyesülete
MRE Vándorgyűlés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.18.Rendezvény vége: 2025.09.20.
Helyszín: Debrecen, Kölcsey Központ
A rendezvény Web oldala: https://www.congress-service.hu/rendezveny/mre2025
Tisztelt Kollégák!
 
Az MRE 2025. évi vándorgyűlését szeptember 18-20. között rendezzük meg, visszatérve egy jól ismert helyszínre, Debrecenbe, a Kölcsey Központba. A korábbi kongresszusok hagyományait megtartva igyekszünk Önök számára magas színvonalú szakmai programot biztosítani. Ennek megfelelően állítjuk össze az előadások és poszterek tematikáját, amelyek magukba foglalják a klasszikus reumatológiai betegségekre, ritkább kórképekre, a patogenezis területére fókuszáló eredményeket, bevonva egyes társszakmák területét is. A poszterek bemutatása most is e-poszter formában történik majd. Követve a hagyományokat, a szerzők az előadóteremben, röviden, szóban is bemutathatják munkáikat.  Az előadások és poszterek mellett számos szponzorált szimpózium is lesz. Idén három kiváló reumatológusnak, Jose Maria Alvaro-Gracia, Laure Gossec és Ziga Rotar professzoroknak adhatjuk át az MRE tiszteletbeli tagságát elismerő okleveleket. Ebben az évben a Belák Sándor emlékérem, az MRE Érem Kiemelkedő Klinikai Munkáért, de Chatel-díj és az MRE díszoklevelek átadására is sor kerül a hazai reumatológiáért sokat tett kollégáknak. Orvos-kongresszusunkkal párhuzamosan zajlik majd a szakdolgozói egyesület, az MRSZE vándorgyűlése is.         
 
Az MRE kongresszus résztvevői hosszú évek alatt hozzászoktak, hogy a szakmai program mellett szórakoztató kikapcsolódásra is mindig van lehetőség. Debrecen belvárosa kiülős éttermeivel, cukrászdáival biztosít kikapcsolódást a tudományba belefáradt kollégáknak. A Déry Múzeum meglátogatása mindig felüdülés lehet a kultúra elkötelezettjeinek. A Nagyerdei pihenőpark és tó felüdülést ad a természet kedvelőinek. A két közös est programja legyen meglepetés.
 
Az MRE Elnöksége, Vezetősége, valamint a technikai szervező Congress & Hobby Service cég nevében minden érdeklődőt szeretettel várunk debreceni vándorgyűlésünkre!
 
Üdvözlettel:
Prof. Dr. Bálint Péter                                                        Prof. Dr. Szűcs Gabriella
az MRE és a vándorgyűlés elnöke                                      az MRE főtitkára
 

A Vándorgyűlés helyszíne: Debrecen Kölcsey Központ (4032 Debrecen, Hunyadi János u. 1-3.)


A program megtekinthető ide kattintva


További részletes információk, online jelentkezés a rendezvény weboldalán: https://www.congress-service.hu/rendezveny/mre2025
 
Magyar Pszichiátriai Társaság
Debreceni Pszichiátriai Napok (Debrecen, 2025.09.18-20.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.18.Rendezvény vége: 2025.09.20.
Helyszín: Debrecen, AGÓRA Tudományos Élményközpont
A Debreceni Egyetem Klinikai Központ és a Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika, valamint a Magyar Pszichiátriai Társaság Kelet-magyarországi Tagozata hagyományteremtő jelleggel első alkalommal rendezi meg a Debreceni Pszichiátriai Napok című konferenciát a szakma meghatározó szakembereinek részvételével. A konferenciának a debreceni AGÓRA Tudományos Élményközpont ad otthont 2025. szeptember 18-20. között.

A konferencia ideje alatt tartja éves közgyűlését a Magyar Pszichiátriai Társaság Kelet-magyarországi Tagozata.

A konferenciáról bővebben honlapunkon tájékozódhat.
 
https://konferencia.unideb.hu/hu/koszonto-debreceni-pszichiatriai-napok

Dr. Kovács Attila István
Magyar Pszichiátriai Társaság Kelet-magyarországi Tagozat elnöke
A Konferencia szervező bizottságának tagja

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ] 
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
EAP Congress
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.31.
Helyszín: Warsaw,
A rendezvény Web oldala: https://www.eapaediatrics.eu/2025-2026-important-update-eap-eaps-and-eap-congress-mastercourse/
The Only EAP Congress in 2025 Happens in Warsaw!
 
Register Now!
 
There’s only one official EAP Congress & Mastercourse in 2025—and it’s happening in Warsaw, Poland.

The EAP and ESPR are NOT affiliated with the paediatrics event planned in Lisbon, which is being presented as the 'European Academic Paediatric Societies (EAPS) Congress.' This event is organized under a trademark that was registered without our consent by a former contractor. However, it does not represent our values or mission.

 Don’t miss the true EAP events:

Next EAP Events:

·         16-19 October 2025 - The 9th EAP Congress and MasterCourse, Warsaw, Poland

·         28-31 October 2026 - CEPAS - The Evolution of the European Academy of Paediatric Societies Congress

 
Read More...
 
doki.NET
Neurology Conference 2025
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.18.Rendezvény vége: 2025.10.19.
Tudományos információ: Emily Winslet
Címe: India, Scottsdale, 15205 North Kierland Blvd.
Tel: 02134573399
E-mail: info@pubscholars.org
Szervező: Winslet Emily
Munkahely neve: PubScholars Group
Címe: PubScholars Group, Gurgaon, Tower – A , office no – 299 , Spaze it park
Tel: 07042134266
E-mail: pubscholarsgroup@gmail.com
Helyszín: Thailand, 10310 Bangkok, PubScholars Group
A rendezvény Web oldala: https://pubscholars.org/
Join us for the Neurology Conference 2025, scheduled to take place both in-person in Bangkok, Thailand, and virtually from October 18-19, 2025. Organized by the PubScholars Group, this premier event offers a unique platform for professionals, researchers, and experts in the field of Neurology and Mental health to connect, collaborate, and explore groundbreaking advancements.
 
Magyar Dermatológiai Társulat
Dubai Face Aesthetic Conference & Exhibition (Dubai, 2025.10.24-25.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.24.Rendezvény vége: 2025.10.25.
Helyszín: UAE, Dubai,
A rendezvény Web oldala: https://www.dubaiface.ae/


Abstract Submission now open: https://www.dubaiface.ae/#abstract-submission
Submission Deadline: 1 September 2025

 
Magyar Immunológiai Társaság
ISEV meeting on Extracellular Vesicles (EVs) in Immunity
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.05.Rendezvény vége: 2025.11.07.
Helyszín: Greece, Athens,
A rendezvény Web oldala: https://www.isev.org/evs-in-immunity
Now announcing the first ISEV meeting on Extracellular Vesicles (EVs) in Immunity!

What is EVs in Immunity?


5 – 7 November, 2025
Divani Caravel Hotel, Athens, Greece

ISEV is proud to announce the societies’ first conference focusing on EVs and immunity. This conference will bring thought leaders from various fields within Immunology and Extracellular Vesicle research together in order to address the key challenges at the interface of EV research and immunity.  This conference will provide a unique forum for listening to the latest data from thought leaders, sharing new discoveries and exchanging ideas, setting up new collaborations, and identifying important future directions and research needs.

Furthermore, this meeting will provide the opportunity to initiate the activities of an ISEV “Special Interest Group” (SIG) dedicated to Immunity and EVs/NVEPs. We really hope that you will be as excited as us to attend this meeting, and possibly get a chance to become an active member of this SIG.

As a reminder, the symposium is confidential to foster new ideas and unpublished data sharing. We also would like to emphasize that this symposium is foreseen to develop into the reference conference on EVs in Immunity. There will be numerous opportunities for all of us to share our results or ideas in various focus areas, such as cancer, infectious diseases, central nervous system, cardiovascular diseases, developmental diseases, and various other relevant physiological and pathological conditions.

We hope that you will attend the conference and look forward to seeing you in Athens!

More details
 
doki.NET
International Conference on Psychology and Psychiatry
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.05.Rendezvény vége: 2025.11.06.
Tudományos információ: Clara Foster
Munkahely neve: Scientex Conferences
Címe: United Arab Emirates, 25314 Dubai, UAE, 2 27th St - Port Saeed - Deira District - Dubai - United Arab Emirates
Tel: 14783370198
E-mail: psychology@scientexevent.org
Szervező: Clara Foster
Munkahely neve: Scientex Conferences
Címe: United Arab Emirates, 25314 Dubai, UAE, 2 27th St - Port Saeed - Deira District - Dubai - United Arab Emirates
Tel: 14783370198
E-mail: psychology@scientexevent.org
Helyszín: United Arab Emirates, 25314 Dubai, UAE, 2 27th St - Port Saeed - Deira District - Dubai - United Arab Emirates, Scientex Conferences
A rendezvény Web oldala: https://www.psychology.scientexconference.com/
Join leading psychologists, psychiatrists, researchers, and mental health professionals at the International Conference on Psychology and Psychiatry 2025 in Dubai! This premier event will feature cutting-edge research, insightful keynote sessions, interactive workshops, and global networking opportunities.
Date: November 05-06, 2025
Venue: City Seasons Dubai Hotel, UAE
Theme: Exploring the Frontiers of Psychology and Psychiatry
Why Attend?
Engage with world-renowned experts
Discover the latest advancements in psychology and psychiatry
Network with professionals from academia and industry
Present your research and gain valuable insights
Learn More & Register: https://www.psychology.scientexconference.com/
Email: psychology@scientexconferences.org
Phone: +1 478-337-0198
Don’t miss this opportunity to be part of a transformative experience in Psychology 2025!
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]